zlatník 1858 B, nep.škr.
zlatník 1859 B, nep.škr.
zlatník 1859 M, dr.škr. R
zlatník 1859 M
-2/1-
zlatník 1860 A s tečkou za REX
zlatník 1860 A bez tečky za REX, kapsle
zlatník 1860 B, nep.škr.
zlatník 1861 A bez.tečky za REX
zlatník 1862 A, dr.škr.
zlatník 1862 A
tém. 0/0
zlatník 1863 A, dr.škr., nep.hr.
zlatník 1863 A, zc.nep.rysky
zlatník 1863 V, škr. R
zlatník 1866 B, škr., patina
zlatník 1869 KB, vlas.škr.
zlatník 1871 A, dr.hr.
zlatník 1871 KB, dr.rysky, zc.nep.hr. R
1/0-
zlatník 1872 A, nep.rysky RR
zlatník 1873 KB, nep.rysky,nep.vad.mat, R