Nouzovky evropských měst a obcí
Cadore, Impresa Piazza Coletti e Compagni - "10", mosaz 24 mm, skvrnky, patina
Konvolut 2ks nouzovek MB/20, LF/10, patina 2ks
Odznaky
Česká Lípa 1946 - svěcení a rozvinutí praporu řezníků a uzenářů 21.VII., Nesign., mosazný plech 25x36 mm s jehlicí
Jaroměř 1937 - První výstavka učňovských prací odbor. živnostenských škol pokračovacích, Nesign., postříbř. mosaz 28x34 mm s původní jehlicí
Kly a okolí b.l. - Podpůrný a vzdělávací spolek, Nesign., postříbřený bronzový plech 45x39 mm se zavíracím špendlíkem
Martin 1947 - I.SV. - 3.výročí SNP 29.VIII., Nesign., mosazný plech 17x28 mm s jehlicí
Praha 1933 - Celostát. manifest. protest ŽOS 20.3., Nesign., mosazný plech 32x38 mm s jehlicí, skvrnky
Praha 1936 - XIII. sjezd veleobce sdružených obcí baráčníků, Nesign., bronzový plech 35x53 mm se zavíracím špendlíkem
Řím 1935 - XXVII.světový kongres esperantistů, Sign. G.Giovanola-Milano, bronz 26x26 mm s plochým ouškem, původní stužka s miniaturní kotvou
Studenec (okres Semily) 28.9.1937 - odhalení pomníku T.G.Masaryka, Nesign., hliník 25x33 mm s jehlicí
Ústředí kroj.jízdy a družiny čsl.baráčníků v ČSR, Nesign., masivní měď 21x38 mm se zavíracím špendlíkem
Orelské medaile a odznaky
Členský odznak b.l., Nesign., částečně smaltovaný bronz 15x25 mm s poškozeným zavíracím špendlíkem
Psí známky
Beroun 1938 - číslo 552 - mosazný ovál 22/30 mm s původním otvorem pro zavěšení, bez kruhu
Nymburk 1938 - číslo 4x4 - mosazný ovál 23/30 mm s původním otvorem pro zavěšení, bez kruhu
Nymburk 1939 - číslo 75 - mosazný šestiúhel. 21x32 mm bez otvoru pro zavěšení
Podklášteří (okr. Třebíč) 1935 - bez čísla, mosaz 25x32 mm, bez otvoru pro zavěšení
Žďár město 1937 - číslo 262 - mosazný šestiúhelník 32x28 mm, bez otvoru pro zavěšení
Reklamní známky
Wien - Jacob Rothberger - dvorní dodavatel - obchod s oděvy, mosaz 24 mm, různé typy, škr., patina 2ks
0,1
Wien - Gebrüder Boschan, I.Bäckerstrasse 9 / A.I.A.G. (Aluminium Industrie Actien Gesellschaft) Neuhausen Schweiz, hliník 36 mm, patina
Skautské medaile a odznaky
Banská Bystrica 1938 - sjezd župy stredoslovenskej - 15 let skautingu RČS, Nesign., mosazný plech 20x29 mm s jehlicí