Nejtek Václav, 1899 - 1958
Členská premie jednoty výtvarných umělců v Praze 1945#Br Poprsí Dr.Ed.Beneše zprava, opis / 8-řádkový nápis ve čtverci, Sign., Bronz 40 mm
50 let Jednoty uměleckých výtvarníků, 1898 - 1948 Socha na podstavci, za oknem moderní budovy / velká písmena "JUV", opis, Sign., Bronz 55 mm
Novotný Albín, 1909 -
Jan Masaryk - portrét zleva, nápis Sign., Bronz.plaketa 180x240 mm_jednostranná
Oppl Vladimír, 1953 -
Pablo Picasso - 2003, styliz. portrét čelně, opis / Picassův akt, faksimile podpisu, Sign., Ag 999, 34 mm, 16 g, Mor.str.206
Otáhal Karel, 1901 - 1972
Československý jezdecký klub - závody o mistrovtsví 1937 - 1938 Tři jezdci na koních nad překážkou, 1řádk.nápis / 2řádk.nápis Sign., Bronz.plaketa 60x90 mm
Pelikán Julius, 1887 - 1969
Sochař Franta Úprka - sdružení výtvarných umělců svým členům 1932 Portrét zleva, opis / portál chrámu, opis, nápis, Bronz 50 mm
M.J.Hus - portrét zprava, kalich, nápis, b.l. Sign.Pelikán, Litý bronz 255x345 mm_č.st.koroze při okr.
Pichl I.B., 1850 - 1923 ( ražebna v Praze )
Ústřední hospodářská spol. pro Králov.české - Za zásluhy, b.l.#Ag Korunovaný český znak ve věnci, česko-něm.opis / alegorie, opis, Sign., Punc., Ag 53 mm, 53.56 g, Dob.28, Luk.610
Popp Antonín, 1850-1915 a Pichl I.B., 1850-1923
František Palacký, 1798 - 1876, b.l. (1898)#Br Poprsí zleva, opis / 12 řádk.nápis ve vavřínovém věnci Sign., Bronz 58 mm, MZČ.203/2, PZ.267, Ver.6b
Seidan Václav, 1817 - 1870
KH.Borovský - k odhalení pamětní desky v Borové 19.8.1862 Poprsí čeln+ mírně zleva ve věnci / český lev zleva, opis Nesign., Sn 26 mm, Luk.209, Mar.53
Šejnost Josef, 1878 - 1941
Dr.Josef Scheiner - starosta ČOS 1906 - 1932, 1935 Poprsí zleva, opis, Sign., Bronz 70 mm_jednostranná
0/-
Scharff Anton, 1845 - 1903
Karl I. - král Rumunska - na výstavbu mostu přes Dunaj 1890 - 1895 Poprsí zleva, opis / sedící Neptun, pohled na most, dvě alegorické postavy se stuhou, Sign., Bronz 70 mm_dr.rysky dr.st. po o. R!
Schwartz Stefan, 1851 - 1923
Rakousko na světové výstavě v Paříži v r.1900 Personifikace Austrie Viribus Unitis / 6řádk.nápis Sign., Bronz.plaketa 53x76 mm
Stanzl
Dr.h.c. Jan Masaryk - portrét zleva, opis, b.l. Sign., Bronz 164 mm_na mramorové podložce 210x210 mm
Sucharda Stanislav, 1866 - 1916
Jednostranná plaketa - Vltava a Praha, b.l. (1902) Alegorické postavy, v pozadí náznak panoráma Prahy, 4-řádkový nápis, Sign., Bronz 58x72 mm
Šantrůček Václav, 1866 - 1931
Pavel Josef Šafařík - 100.výročí narození, 1895 Poprsí zleva, opis / 12řádkový nápis s životopisnými daty, opis Sign., Bronz 58 mm, MZČ.198/4, PZ.254, Luk.553_tém.
Dr.Karel Kramář - předseda nár.výboru a první předseda vlády, 1924#Br Poprsí zprava, vročení, opis / lípa s malým státním znakem, nápis a opis, Bronz 60 mm, Bo.043b
Šimonovský Bedřich, 1871 -
Mistr Jan Hus, poprsí zleva, 1řádk.nápis, opis po obvodu, b.l. (1924) Sign.Š, Litá Zn plaketa 77x105 mm_jednostranná
Bedřich Smetana - poprsí čelně, 2řádk.nápis v ploše, notová osnova při dolním okraji, b.l. (1919), Sign.Š19, Litá bronz. plaketa 114x147 mm_jednostranná
Alois Jirásek - poprsí čelně mírně zprava, 1řádk.nápis, b.l. )1923) Sign.Š, Litá Zn plaketa 80x105 mm_jednostranná 114x147