J.Walach - Průlom u Gorlice, 2.V.1915 Bitevní scéna, v opise názvy rakouských a německých jednotek, Sign., Litá mosazná plaketa 90x60 mm, Wu.3285_jednostr.
Rusko
Alexandr I. - medaile na paměť Rurika Novgorodského, b.l. Medailon Rurika a Alexandra I. nad carským znakem / památník s andělem na vrcholu, opis azbukou, Bronz 34 mm
Alexandr II. - jeton na korunovaci v Moskvě, 1856 Korunovaný monogram ve věnci / koruna a 3řádkový nápis, Nesign., Ag 22 m, 4.12 g_tém.
Mikuláš II. - 300 let vlády Romanovců, 1613 - 1913 Poprsí Michaila Fediorovičečelně, opis / památník, opis Bronz ve tvaru zvonu 20x31 mm_orig.raž.ouško
Slovinsko
Leon Sťukejl - IOS 9001 Kovinotehna MKI, b.l. Portrét zprava, podpis / 3řádk.nápis, Sign.ZC, Punc.925, Ag 27 mm
SSSR
Nesign. - medaile na paměť 50 let sovětské moci v SSSR 1917 - 1967 Hlava Lenina, pod ní halav kosmonauta, dělníka a rolnice, v pozadí Kreml, vročení / 6řádk.nápis, Punc.na hr.925, Ag 50 mm, 76,38 g
Švédsko
Gustav V. - pamětní medaile na 100 let ústavy, 1920 Hlava krále zleva, 2řádk.nápis po bocích, 6řádk.nápis dole / dvě postavy kněze a rytíže vedle sebe, Sign.Erik Lindberg Ag 57 mm, 87,12 g_R!
Uhry
A.Kleeberg - Deák Ferencz (uherský politik), 1867 Portrét zprava, maďarský opis / korunovaný uherský znak, maďarský opis, Sign.A.K., Ag 20 mm_orig.raž.ouško R!
Cyklistické medaile a odznaky
Wien - v upomínku na cyklistické květinové korzo - květen 1897 Jizdní kolo, opis / 7řádk.nápis, Nesign., Postř.bronz 30 mm
Medaile a odznaky hasičských spolků
Bzenec - 40leté trvání sboru dobrovolných hasičů 1882 - 1922 Dutý bronz.odznak se stř.středem 28x36 mm_s jehlou
Nové Sedlo (Neusattel) u Žatce - upomínka na slavnost vysvěcení praporu hasičů 27.7.1890, hasičské atributy, něm.opis / 7řádk.nápis Nesign., Bronz 33 mm_orig.raž.ouško
Osek - upomínka na župní sjezd 14.7.1912 Hasič ve zbroji, opis / 7řádk.nápis, Al klipa 35x35 mm _orig.raž.ouško s bikolorou
Pardubice a Ústí nad Orlicí - karsjký sjezd čsl.hasičstva, 8.VII.1951 Dutý bronz.odznak 23x38 mm_s jehlou
USA Pennsylvania Altoona - pamětní cent na slavnost a pochod hasičů v r.1910 za účasti 5000 hasičů, vyraženo na rozválcovaném centu do oválu_RR!
1/3
Hudební medaile a žetony
Bedřich Smetana - ke 100.výr.narození 1824 - 1924 Portrét zleva, dole notový zápis, Nesign., Bronz.plaketa 95x140 mm na kartonové podložce s očkem na pověšení_jednostranná
Cheb (Eger) - 2.sudetoněmecká slavnost pěveckých sborů 4.-6.7.1931 Pohled na město pod znakem, 4řádk.nápis, Sign.Jos.Michl Eger Dutý bronz.odznak 29,5x47,5 mm_připínací
Tábor - zpěvácký spolek - svěcení práporu 25.září 1864 Nesign., Sn 26 mm_dr.škr. orig.raž.ouško
Vídeň (Wien) - IV. setkání německých pěveckých spolků 1890 Alegorická ženská postava s andílkem a ratolestí, lyra, opis / korunovaný rakouský znak v kartuši, ve věnci 3 znaky Sign.A.Scharff, Bronz 60 mm_orig.ouško
Chmelové známky
Divice Schwarzenberg, Mosaz 25.5 mm, CJ.212_dr.ned.střed
Široké Třebčice - Otto Suchomel Dvůr / 1/4 hl. chmele, b.l. Cj.-, Mosaz 25 mm