Služební kříž za 6 let - typ 1913, Marko.381b2, VM.2/8-1913-F, zlacený bronz, větší medailon bez věnce (17 mm), ražba vcelku, původní stuha
Služební kříž za 6 let - typ 1913, Marko.381b3, VM.2/8-1913-F, zlacený bronz, nýtovaný medailon bez věnce, původní stuha
Služební kříž za 6 let - typ 1913, Marko.381d, VM.2/8-1913-F, zlacený zinek, medailon bez věnce, skvrny, bez stuhy
Služební kříž za 6 let - typ 1913, Marko.381d1, VM.2/8-1913-F, zlacený zinkový kříž, medailon zinkový bez věnce, původní stuha, medailon opravený v poli!
2/2/1
Služební kříž za 6 let - typ 1913, Marko.381d2, VM.2/8-1913-F, zinkový kříž, medailon zinkový zlacený bez věnce, původní stuha
Služební kříž za 6 let - typ 1913, Marko.381f, VM.2/8-1913-F, zinkový kříž, zinkový medailon bez věnce, původní stuha
Služební kříž za 6 let - typ 1913, Marko.381f, VM.2/8-1913-F, zinkový kříž, medailon s hladkým kruhem, Sign."S", nesprávná stuha (od Karlova kříže)
Služební kříž za 6 let - typ 1913, Marko.381g1, VM.2/8-1913-F, zlacený kříž, nýtovaný postříbřený medailon s věncem, původní stuha R!
Služební kříž za 6 let - typ 1913, Marko.381g2, VM.2/8-1913-F, zlacený kříž, nýtovaný pozlacený medailon s věncem, původní stuha R!
Služební kříž za 6 let - typ 1913, Marko.381i2, VM.2/8-1913-F, zinkový kříž, nýtovaný zinkový medailon s věncem, původní stuha
Jubilejní kříž 1908 - pro vojenské osoby, Marko.402a, VM.37a, zlacený bronz, původní stuha
Mobilizační kříž 1912-1913 - letop.vyvýšené, bronz, VM.2-13-a, Marko.411a, původní stuha
Signum Laudis - zlac.bronz - typ 1895, Marko.148b, VM1.29-II-B, bez stuhy
Signum Laudis - zlac.bronz - uherský typ, Marko.148d, podobný jako VM.29-II-B, na původní válečné stuze s meči
1/1/2
Červený kříž - kříž II.třídy - válečná skupina, VM.2-14-4-B, Marko.161a, ušpiněná stuha
Červený kříž - kříž II.třídy - mírová skupina, VM.2-14-4-A, Marko.161a, původní stuha
Červený kříž - stříbrná medaile - mírová skupina, Marko.162b, VM.14-5-A, náhr.kov (zinek), původ.stuha
Červený kříž - stř.medaile - válečná skupina, Sign.WA (Winter-Adler-Wien), Punc., VM.2-14-5-B, Marko.163a, původní stuha
Červený kříž - bronzová medaile - mírová skupina, Marko.164a, VM.2-14-6-A, tmavý bronz, původní stuha