Československo - odznaky II. zahraničního odboje
Agde - II.pěší pluk 1940, Sign.H.W.Miller-Branston, smaltovaný bronz 30x37 mm se zavíracím špendlíkem
Czechoslovak Army (1940 - 1945), Sign.H.W.Miller, patinov. postř. bronz 29x37 mm se zavír. špendlíkem
Czechoslovakia - "V", Nesign., zlacený a smaltovaný bronz 20x22 mm se zavíracím špendlíkem
Česká republika - vyznamenání, medaile a odznaky AČR
Brno - Letecká opravárenská základna, Nečíslov., Nesign., F-Š.49, původní stuha, malá stužka
Čáslav - 21.základna taktického letectva - bronzová pamětní medaile, čísl. (230), Nesign., F-Š.neuvádí (nové), původní stuha, malá stužka
Čáslav - Základna taktického letectva - mise Baltic 2009 (ochrana vzd.prostoru pobaltských států), čísl. (65), původní stuha, stužka s letadlem, původní etue
Přerov -Základna vrtulníkového letectva - mise ISAF v Afghanistánu, čísl.(13), Nesign., F-Š.neuv.(nové), původní stuha, malá stužka s nápisem HIPPO, etue
Česká republika - různé
ČSBS - Kříž Českého svazu bojovníků za svobodu, podobný jako VM.212-A, ale s odlišným monogramem, stužka s miniaturou, původní udělovací etue
Protektorát Čechy a Morava
Svatováclavská orlice - malý odznak se stříbrnými ratolestmi, číslovaný (00305), Punc., Ag 16x18 mm s jehlicí, VDN.str.29 RR!
Černá Hora
Nikola I. - pamětní medaile na 50 let vlády 1910, Sign.Schwartz, BB.34, VM4.16a, zlacený bronz, původní bílo-červená stuha (VM. uvádí tříbarevnou stuhu)
Egypt
Kalifova hvězda "EGYPT 1882", BB.1a, K-K.C16.b, nečíslovaná, původní stuha
Francie, Napoleon III., 1852 - 1870
AR pamětní medaile za italské tažení 1859, BB.252a, VFR.str.144, Sign.Barre, II.typ (30mm)
Francie, republika, 1871 -
Řád Akademických palem - důstojník akademie, VFR.II.c, BB.616, poškozený smalt
Řád Osvobození 1940, VFR.VII, BB.658
Záslužná vojenská medaile, VFR.2e, BB.223a
Armádní čínská pamětní medaile 1883 - 1885, VFR.3a, BB.284 (dle BB. námořní medaile)
Pamětní medaile na tažení v Dahomey 1886, VFR.5, BB.331
Madagaskarská pamětní medaile 1895, VFR.7, BB.291
Marocká pamětní medaile, VFR.9, BB.363
1/1/3
Pamětní medaile obránců vlasti (1870 - 1871) 1911, VFR.10, BB.364b