KANADA
luxusní sada dr.mincí 1994 sešit. úprava
Tunis, 5 Frank 1934 Ag 680/1000, 5g
TURECKO
Selim II. 1566-1574, akče mincovna Edirne
Mohamed IV. 1648-1687, akče mincovna Konstantinia
Ahmed II. 1691-1695, akče
neobsazeno
USA
1/2 dollar 1964 D, Kennedy Ag 900, 12,5g
1/2 dolar Kennedy 1971, 73, 74, 76 4ks
1-1
1/2 dolar Kennedy 1976, 79, 83 3ks
1 dolar 1979, 1/4 dolar 1976, 87 dr.škr., 5 cent 1987 4ks
1-1-
1 cent 1883, 86, 88, 91 4ks
Baják Josef, bz medaile, J.A.Komenský/Přerov v 16. stol., 80 mm
Grmela, J., Olomouc, Vlastenecký spolek muzejní/Vlastivědná společnost muzejní, 100 let prvního českého muzea na Moravě 1883-1983, plaketa oboustranná 64x52mm, etue
Knobloch, M., Příbram - Rudné doly, ukončení těžby 1978 AE medaile 60mm "RES METALLICA SEMPER VIVA"
Kovanič Václav Adolf, 1911 - 1999 Přemysl Otakar II. - 700.výročí úmrtí 1978 - jezdecká pečeť, dvojitý opis / královská koruna, letopočty, dvojitý opis, Sign., patin.bronz 60 mm
Kozák, L., Josef Slavík 1806-1833, 20 let České numismatické společnosti - pobočka v Příbrami, 1986, AE medaile 60mm
Pichl, ČS. JEZDECKÁ SPOLEČNOST, Sv. Jiří na koni zabíjí draka, Br. 61 x 63
Španiel, O., bz medaile k 85. nar. TGM, 1935
Walter A., bz plaketa, Levoča 85x63 mm, originál etue
Brno, AE Medaile 1885 - 25. výročí mužského pěveckého spolku 27 - 29. červen. Pohled na město, 3-Řádkovy opis / 7-Řádkový opis, ratolesti, Lyra. 33 mm, ražené ouško.