Řád Sv.Cyrila a Metoděje - 3.třída - kříž pro laiky na jednobarevné bleděmodré náprsní stuze, I.vydání (po roce 1950)
Dukelská pamětní medaile, VM.51, zkušební odražek nebo polotovar, 40mm, bez závěsu a stuhy
Za upevňování přátel. ve zbrani - II.třída, VM.55-2a, postříbřený bronz 34mm
Pamětní medaile pro dobrovolníky 1918-1919, VM.63-d, II.vydání (1945 - 1946), bez signatury
IV.pluk Stráže svobody - bronz.pamět.medaile, VM.70, malá stužka
IV.pluk Stráže svobody - bronz.pamět.medaile, VM.70
IV.pluk Stráže svobody - bronz.pamět.medaile, VM.70, stuha s hvězdičkou
IV.pluk Stráže svobody - stř.pamětní medaile, VM.71, postř.bronz, stuha jednostranně vybledlá, malá stužka
IV.pluk Stráže svobody - stř.pamětní medaile, VM.71, postř.bronz
2.stř.pluk Jiřího z Poděbrad - pam.medaile, VM.84
3.stř.pluk Jana Žižky - pamětní medaile, VM.85
4.stř.pluk Prokopa Velikého - pamětní medaile, VM.86
6.stř.pluk Hanácký - pamětní medaile, VM.88
1.jízdní pluk Jana Jiskry z Brandýsa - pamětní kříž, VM.95 R!
2.jízdní pluk Ruských legií - pamětní kříž, VM.96 R!
1.úderný prapor Ruských legií - pam.medaile, VM.100, číslo 240 R!
Jegorov - pamět. odznak partyzánské brigády, VM.134b, číslov.(2559), smaltovaný, výroba Zukov, dvě upínací jehlice přilepené epoxidem
1-
Partyz.brigáda Mistra Jana Husi - pam.odznak, VM.142, chybí upínací patky, přiletována nepůvodní jehlice
Černý lev - pam.kříž odbojové organizace, VM.176c, stříbrný puncovaný Ag 800, zlacený věnec, čísl. (170)
Československo - vojenské střelecké odznaky
Střelec z pušky - II.třída - Sign."MSS", Bartko.2, Krubl.tab.16/2 (text.str.41), lehké provedení, část. setřené stříbření, původní kožený závěs