Brodek u Nezamyslic, Živnostensko - Hospodářská výstava 15-22.8 1909, pův. ouško, Al
tém. 0/0
ČSR 1918-1939 Numismatická výstava 1936 Waldesovo muzeum, ražebna Karnet-Kyselý, Cu 15mm
ČSR, Závody přesného strojírenství Gottwaldov, litá medaile jednostranná, 100mm nedatovaná etue uvnitř mírně poškozená
ČR, Medaile 55.výročí konce II.sv.války, 40mm, originál etue
ČNS Kroměříž, Poldaufová a Novotný, Bruno ze Schaumburku 1981 - poprsí zpředu s mitrou, berlou a mečem, opis / znak, město a nápis, Sign., patin.bronz 60 mm, 300ks
Levoča, bz medaile 700 let města, 60 mm, Stará brána/pečeť, originál etue
Litovel, medaile 1900-1950, Na pamět obnovení české správy města, Opletalovo gymnázium, pohled na město, Br.60 mm, sig.Pelikán
100. Velká pardubická 1990 / 650 let města Pardubice, postř.med. 31mm, sig.Zobek
ČNS Praha, Hásek - 80.výročí založení ČNS 1919/1999 - Václav II. mírně zleva, replika groše, opis / pregéř, replika groše, opis, Sign., postř.bronz 60mm, 120ks R
Praha, Národopisná výstava Československa 1895 - sv. Václav na koni, 30mm
Uničov, bz medaile "Za zásluhy o město", 60mm, originál etue
NSR, medaile Wilhelm II. 1859-1941 něm.císař a král Pruska, Ni
Vodní stavby Praha, medaile za zásluhy o rozvoj podniku, 70mm, věnování E.Peřinovi z r.1970, etue obal mírně ušpiněný
VHJ Svit Gottwaldov, odznak "nejlepší pracovník", etue
Vyškov, Včelařská sp. ve Vyškově 110 let. 1897-2007
Znojmo, Obnovení Královské hradní kaple sv. Kateřiny 1947-1949
Závody československé obce sokolské, AE medaile nedatovaná 40mm, sign.Horejc nep.odřený povrch
Miroslav Tyrš 1832-1884, československé sokolstvo o stém výročí narození svého tvůrce 1932, AE medaile 42mm, sign.J.Brůha
Miroslav Tyrš - tvůrce sokolství v Čechách, bez jehly
Čekoslovenská obec sokolská, Tatranský pohár / 51. lyž.majstr.ČSR Vysoké Tatry 1950, trojúhelníková plaketa oboustranná s ouškem