Turecko, Abdul Aziz, 1861 - 1876
20 Piastr AH.1277, rok vlády 14 (= 1874), KM.693, 23.868g, nep.hr., nep.rysky, pěkná patina
Hawaii, Kalakaua, 1874 - 1891
Dollar 1883, KM.7 (jediný ročník), 26.672g, dr.hr., dr.rysky, pěkná patina R!
Tokelau, Elizabeth II., 1952 -
100 Tala 1996 - tři válečné plachentice, KM.24 (Ag999, 100mm, 1000g, pouze 1500ks), kapsle, certifikát č.801 RR!
Zlatý odz. na 50 let vlády 1848/1898 - poprsí zprava, vročení, nápis, Nesign., Nepunc., Au585, 38x48 mm se zav.špendlíkem, 22.874g, osvědčení puncov. úřadu RR!
Zlatý záslužný kříž s korunou, Marko.138p, VM2.6-C-1, Rudolfova koruna, Nesign., zlacený bronz, zlacení částečně setřené, nepůvodní válečná stuha
Stř.zásluž.kříž bez koruny, Marko.141b, VM.2/6-C-12, puncov.Ag, výroba Wilhelm Kunz - Wien, původní mírová stuha
Železný záslužný kříž s korunou (Fe) - Marko.142a, VM.2-7-B, původní válečná stuha
Záslužný kříž s korunou (mosazný uherský), jako Marko.142d, jako VM.2-7-C, původní válečná stuha
Záslužný kříž s korunou (bronzový uherský), jako Marko.142d, jako VM.2-7-C, původní válečná stuha
Záslužný kříž bez koruny (mosazný uherský), jako Marko.143b, jako VM2.7-E, původní válečná stuha
Železný záslužný kříž bez koruny (Zn), Marko.143b, VM2.7-E, původní válečná stuha
Válečný kříž za občanské zásluhy, III.třída, VM.15/3, Marko.153, Sign.GS, smaltovaný, punc.Ag, původ. etue
Služební kříž za 8 let - typ 1849, Marko.372b, VM.2/8-1849-B1, původní trojúhelníková stuha
Služební kříž za 16 let - typ 1849, Marko.373b, VM.2/8-1849-B-2, medailon s věncem, původní stuha
Služební kříž za 12 let - typ 1867, Marko.374a, VM.2/8-1869-E, menší medailon bez věnce (15.5 mm), původní trojúhelníková stuha
Služební kříž za 12 let - typ 1890, Marko.378a3, VM.2/8-1869-E, hladký nýtovaný medailon, původ.stuha
Služební kříž za 12 let - typ 1890, Marko.378c, jako VM.2/8-1869-E, stříbřený medailon s věncem, původní stuha
Služební kříž za 20 let - typ 1913, Marko.379b, VM.2/8-1913-D, medailon s věncem, původní stuha
Služební kříž za 10 let - typ 1913, Marko.380b1, VM.2/8-1913-E, postříbř.středový medailon bez věnce, kříž pozlacený, původní stuha
Služební kříž za 6 let - typ 1913, Marko.381a1, VM.2/8-1913-F, medailon ražený s křížem, původ.stuha