Medaile a odznaky spolků vysloužilců (veteránů)
Tuřany (u Slaného) - spolek vojens.vysloužilen fárnosti tuřanské 1897 S Bohem pro císaře a vlast - voj.atributy / 6řádk.nápis, opis Pozlac.med. 32 mm_orig.raž.ouško R! tém.
Různé
ČSR - kovová přezka s částí opasku s nápisem VŽDY PŘIPRAVEN stříbřitá 44x75 mm_tém.
N
ČR - dárkové balení korunovačních klenotů: koruna, žezlo, jablko, Punc.900, Pozlac.Ag_orig.krabička
zach.
Rakousko - Uhersko -korunovaný rakouský dvouhlavý orel Vyřezávaný plastický mosazný 85x155 mm_jednostranný
Ag zlomkové, ryzost 900, celk.váha 306,87 g
Tyrolská stříbrná pamětní medaile z roku 1848, VM.1-23A _orig.ouško bez stuhy R!
Čestná medaile za 25letou záslužnou činnost hasičskou a záchrannou, VM.36-A_bez stuhy
Ponorkový odznak (U Boot abzeichen) b.l. - Sign.B.S.W. masivní postř.bronz 55x36 mm, Marko.494a _připín.jazýček se sign. RR!
Pamětní medaile II. národního odboje, VM.III/20_orig.stuha
0/0/0
Pam.medaile čs.národní stráže Jana Jiskry z Brandýsa, Bronz, VM.VIb-193c_bez stuhy
Miniatura odznaku za výtečné řízení útočných vozidel ( z let 1936-48) bez věnce, pod.Krubl.20-IV/I, 11x22 mm_s jehlou
Československo - odznaky Vzorný voják
Vzorný kulometník č.04183 (1953 - 1960), Bartko.5
Československo - odznaky vojenských akademií
Absolventský odznak vojenské akademie z r.1960 denní studium, bílý kov, email, plastický, Punc.925, Ag Kr.5/III-6_šroubov.
Česká republika
Medaile UN FORCES Česká rep. - základna mírových sil OSN v Českém Krumlově_orig.stuha + náprsní stužka
Belgie
Řád belgické koruny IV.třídy_orig.stuha se sponou
Evropská unie
Pamětní medaile Monitorovací mise Evropského společenství (ECMM) v Jugoslávii_se stuhou + udělov.dekret z r.1993 + orig.etue + náhradní stuha + připín.stuha + miniatura vyznamenání + miniatura stužky _celk.5 ks
Francie, III.republika, 1871 - 1941
Hudební medaile b.l._orig.stuha
Medaile veterána hudby_orig.stuha
Kříž"den chlupáčů", Koun.-_orig.stuha
1/-/1