Rusko, Petr III. (1761-1762)
2 Kopějka 1762 b.zn. jako Cr.42 Uzdel.2568-IX-A/a vroubkovaná hrana "sběratelská ražba"
Děnga 1762 b.zn. jako Cr.40 Uzdel.2571-065b "sběratel ská ražba"
Rusko, Kateřina II. (1762-1796)
20 Kopějka 1764 - Sibiř, monogram "pozdější ražba" Ag 5,47 g jako KM N24 - vroubk. hrana
20 Kopějka 17.. SPB Cr. 63a,2
3/3-
10 Kopějka 1796, zdobené "E" Uzdel. 2848-077; KM N276 "RR" "pozdější ražba"
10 Kopějka 1796, carský znak Uzdel.2849-150 "pozdější ražba"
1 Kopějka 1766 KM - pro Sibiř "pozdější ražba" jako Cr. 3
Poluška 1764 b.zn., pro Sibiř "pozdější ražba" jako Cr. 1
Rusko, Pavel I.(1796-1801)
Rubl 1796 portrétní - Cu Bitkin H 223 "pozdější ražba"
Rusko, Mikuláš I.(1825-1855)
1 Kopějka 1840 EM, +2 Kopějka 1828 EMIK Alexandr II. - Děněžka 1855 EM 3 ks
2-3-
1/2 Kopějka 1840 EM - Serebrom Cr. 143,1
2/2-
1/2 Kopějka 1842 SPM Cr.143,3
Rusko, Alexander II.(1855-1881)
3 Kopějka 1874 EM Y.11,1 +SSSR - 5 Rubl 1991, Archangelský chrám (7x) 8 ks
0-1
1 Kopějka 1856 BM Y.3,2_ox.
Rusko, Alexander III. (1881-1894)
Medaile k moskevské korunovaci 1883, dvojportrét Alexandra III. a Marie Fedorovny / Carský znak a nápis S NAMI BOG sign.: Cu 52 mm 64,85 g "galvano kopie"
Rusko, Mikuláš II.(1894-1917)
37 1/2 Rubl 1902 GR - silně zlacený (Au 24 karát) , v prsním štít ku carského orla v oválu "COPY" 30,14 g bublina
RL
1 Rubl 1914 BC - Gangut, opis na hraně Ag 20,27 g "pozd ější ražba" jako Y. 71 "R"
25 Kopějka 1896; +50 Kopějka 1897 zn. hvězda 2 ks
2-2
25 Kopějka 1896 - ražba v Sn (zkušební ražba, nebo falzum)_hr.
20 kop. 1913 SPB/BC; +15 kop. 1906 SPB/EB, 1916 BC; +10 kop. 1915 BC 4 ks
1-1-