Hradec Králové - pobočka ČNS
Soušek, Foukal - pamětní kontramarka "G1998" ražená 7x na kruhovém měděném střížku, FM.21D (pouze 15ks)
Soušek, Foukal - pamětní kontramarka "G1998" ražená na 100 Kčs 1948 - Karlova universita, FM.21 (30ks)
0/0/0
Sign.K - 50 let pobočky 2006 - český lev, písmeno "G" a opis / jména zasloužilých členů ve věnci, opis, zlacený bronz 46 mm
Cheb - pobočka ČNS
Kolářský - 25 let pobočky 1994 - orlice na štítu, chebský fenik, opis, Nesign., Punc., patinované lité Ag925, 41mm, 14.790g, FM.17 (100 ks) R!
Kolářský - 25 let pobočky 1994 - orlice na štítu, chebský fenik, opis, Nesign., patinovaný litý bronz 42mm, 24.568g, FM.17A ( pouze 30 ks) RR!
Kolářský - 25 let pobočky 1994 - orlice na štítu, chebský fenik, opis, Sign.ZK v reversu, patinovaný litý bronz 42mm, 21.324g, FM.17B ( pouze 25 ks) RR!
Kolářský - záslužná pobočková medaile 1996 - trůnící Karel IV., dva znaky, dvojitý opis / pregéř, 2 mince, opis, pat.litý bronz 62mm, 65.482g, FM.18 (21ks) RR!
Kolářský - Karel Huss, numismatik a poslední kat 2004 - poprsí mírně zleva, katovna, písmo/ zámek Kynžvart, meč, písmo, Sign., patin.Ag 40mm, 28.757g, 75ks RR!
Jihlava - pobočka ČNS
Vitanovský - 30 let pobočky 1969/1999 - horník, vročení, opis/ žena se znakem, město, mince, vročení, opis, Sign., pat.Ag, 60mm, 103.199g, FM.6 (70ks) RR!
Kladno - numismatický kroužek městského KS
David - 40.výročí vyhlazení Lidic 1982 - stojící žena s dítětem, znak Lidic, nápisy / pečeť Kladna, nápis, Sign., postř.bronz 50mm, BK.neuvádí, patina
Kroměříž - pobočka ČNS
Oppl - 1.výročí povodní na Moravě 1998 - znaky Moravy a Slezska, nápis, opisy/ povodí Moravy a Odry, opisy, Sign., Ag900, 50mm, 42.165g, FM.17A, etue
Vitanovský - 800 let kláštera Velehrad 2005 - scéna založení, nápisy / současná podoba Velehradu, opis, Sign., Ag900, 50mm, 69.872g (pouze 50 ks), kapsle RR!
Vitanovský - 800 let kláštera Velehrad 2005 - scéna založení, nápisy / současná podoba Velehradu, opis, Sign., patinovaný bronz 50 mm (200 ks)
Liberec-Jablonec - pobočka ČNS
Přibyl - 25 let pobočky 1949/1974 - replika revers pražského groše Jiřího z Poděbrad / znaky měst, písmo, bronz 27mm, BL.25/4A (5ks), vl.škr., pat. RRR!
Nymburk / Poděbrady - pobočka ČNS
Kozák - AE medaile na 75.narozeniny Emila Nováka 1999 - poprsí zprava, dva opisy / znak Nymburka, opis, Sign., patinovaný bronz 35 mm, nep.skvrnky
Kozák - AE medaile na 40 let pobočky 1961 / 2001 - barokní znak Poděbrad, opis / renesan. znak Nymburka, nápis, Sign., patinovaný bronz 60 mm, pouze 50ks RR!
Charvát - Bohumil Hrabal - 90 let narození 2004 - hlava čelně, kniha, hradby, nápis / znak Nymburka, opis, Punc., patinov. Ag, 40mm, 28.276g, číslo 03 RR!
Olomouc - pobočka ČNS
Kanovník Josef Vyvléčka - 75.narozeniny 15.8.1936 - poprsí zprava, opis / portál kanovnického domu, opis, Sign.Hladík, Punc., bronz 45mm, 36.940g, BK.28/8 R!
Kanovník Josef Vyvléčka - 75.narozeniny 15.8.1936 - poprsí zprava, opis / portál kanovnického domu, opis, Sign.Hladík, Punc., Ag987, 45mm, 42.235g, BK.8A RR!
Láska, Pelikán - Josef Dobrovský (1753 - 1829) 1967 - poprsí čelně, 3-řádkový nápis / klášter Hradisko, opisy, Sign., patinovaný bronz 50 mm, BK.15 (200ks)