Francie, republika, 1871 -
Pam. medaile Národní obrany 1982 - 1.stupeň, VFR.55c
Itálie - království
Kříž s korunou za XVI.let služby, BB.449, Nesign., pod korunou značeno "ARG", bez stuhy
AE pam. medaile Sjednocení Itálie 1848/1918, BB.364, hlava zleva, Sign.v reversu "CBC", původní stuha
AE pamětní medaile na válku 1915 - 1918, BB.573, Mor.93-94, Sign.S.Canevari, původní stuha, dvě malé stužky (jedna z nich české výroby), nepůvodní etue
AE pamětní medaile na válku 1915 - 1918, BB.573, Mor.93-94, Sign.S.Canevari / LA (výroba Alex.Leisek - Litoměřice), původní stuha
Libanon
Národní řád Libanonského cedru - typ 1943 - IV.stupeň - důstojník, BB.27, nepunc.Ag, částečně zlacené a smaltované, mírně poškozené smalty, původní etue R!
Německo - Bavorsko
Vojenský zásl. kříž (1866) - typ 1913 - III.třída s korunou, BB.212, Nimmergut.433, bez stuhy
Německo - Hohenzollern
AR medaile za věrnost a zásluhy 1.1.1842 (II.typ), BB.82, bez závěsu a stuhy, stopy po nepůvodní sponě
1/2/-
Německo - Prusko
Záslužný kříž za válečnou pomoc 1916, BB.165, Nimmergut.1966, Sign.F, bez stuhy
Fe pamětní medaile na válku proti Francii 1870/1871, BB.118, Nimmergut.1941/2, mírně kor., bez stuhy
Pamětní medaile Červeného kříže - III.třída, BB.139, Nimmergut.1872, bez stuhy
Závěsný pamětní odznak spolku vetránů za 25 let služby, částečně smaltovaný, dvě stužky s nákončími
Železnice - krásný prořezávaný odznak s číslicí "25" na tabulce (patrně za 25 let služby), Sign.Joh. Wagner...", postř.bronz 51x42 mm se zavír. špendlíkem
Německo - Sasko
Domácí Řád saské Ernestinské linie - rytířský stupeň, II.typ (1864 - 1935), Nimmergut.2476 (115), smaltov. zlato, 24.274g, mírně poškozený smalt, bez stuhy
Německo - císařství
Železný kříž 1914 - II.třída - Nesign., BB.54, Nimmergut.3824, bez stuhy
Odznak za zranění - černý, BB.28, ND.1.01.17.c1, Nimmergut.3293 (179), magnetický, černění setřeno
Říšský válečný spolek Kyfhäuser - pamětní medaile 1914 - 1918, ND.2.02.34, pomačkaná původní stuha
1/1/2
Spojka tří dekorací : Železný kříž II.třídy, Pamětní kříž pro bojovníky 1914-1918 (Sign.PSL), třetí dekorace chybí (červeno-bílá stuha, patrně Lübeck)
Německo - Výmarská republika
Pamětní kříž pro bojovníky 1914-1918, Sign.PSL, magnetický, ND.7.01.01.1, Nimmergut.3803, dekret na jméno "Philipp Weibl, Frankfurt a.M., 1935"
Německo - III.říše
Španělský kříž 1939 - II.třída - Nesign., BB.41, Nimmergut.3806, ND.7.02.05.3, postř.bronz 24.996g RR!