Francie, III.republika, 1871 - 1941
Kříž bojovníků, zal.r.1930, Koun.28_orig.stuha + miniatura za stuze
Medaile ministerstva zdravotnictví_orig.stuha
Medaile ministerstva zdravotnictví 1.stupně_orig.stuha s rozetou
Medaile ministerstva zdravotnictví 2.stupně_orig.stuha
Medaile ministerstva práce a soc.věcí_orig.stuha
Medaile národní obrany III.stupně, Koun.55a_orig.stuha
Německo - III.říše
Medaile na upomínku návratu Memellandu (Klapejdy) do Říše 22.3.1939, Nim.3519_orig.stuha
Vatikán
Pius IX. - pontifikační med. MDCCCXLIX (1849) Papežský znak, opis / 5řádk.nápis, Sign.N.C., Bronz 32 mm _orig.raž.ouško
Velká Británie
Victoria - Vznešený podvazkový řád III.třídy tzv.druhý exemplář, určený na běžné nošení (není značen COPY) Koun.A1_orig.nákrční stuha
Victoria - Vznešený podvazkový řád - náprsní hvězda pro řádový plášť, nositelská kopie Koun.A1_s jehlou a 2 úchyty na rev. znač.HP 35
Victoria - Kábulská a Kandaharská hvězda, b.l. tzv.druhý exemplář, určený na běžné nošení (není značen COPY) Koun.C13, Mack.129_orig.stuha
1/-/1
Victoria - Kříž královny Victorie (z obd.1.svět.války) tzv.druhý exemplář, určený na běžné nošení (není značen COPY) Koun.B1, Mack.24
George V. - Válečný kříž (s korunou), Koun.B5_orig.stuha
George VI. - Hvězda leteckých sil v Evropě 1939 - 1945, Koun.C51, Mack.179_orig.stuha
George VI. - medaile za odvahu v poli, b.l. Koun.B13c, Mack.55_orig.stuha
0/0/0
Elizabeth II. - pamětní medaile na válku v Perském zálivu 1990 - 1991 Koun.C71_orig.stuha s páskem s nápisem 16.JAN TO 28.FEBR.1991
Elizabeth II. - medaile k 50.výročí vlády 1952 - 2002 Koun.D9_orig.stuha
Elizabeth II. - dobrovolnická medaile za efektivní službu, b.l. Oválná medaile s mladým portrétem královny, Koun.E6 _orig.stuha s nápisem T.& A.V.R.
Osvícený Řád svatého Patrika 1783 - závěsná medaile řádu, Koun.A3_zlacená nositelská kopie
Dekorace - Great Britain v Czechoslovakia 1956 Presented by News of the World, umělohmotný podstavec 110x160 mm