účelové, Spolkový dům dělníků Škodovy závody Plzeň, 60, 12, 4 , 2 4ks
1-1-
účelová, Podmokly LEONHARDIs TINTEN 10/ žid.hvězda, REGISTRIRTE SCHUTZMARKE, mosaz 16mm R
účelová, Plzeňské ledárny /20, sign. Pichl nep.hr.ražbou
psí, Obec Provodov, Břeclav, Obec Střížovice, Obec Pchery, Obecní úřad Červená Voda 5ks
1-1
psí, Město Zlín, Město Valašské Meziříčí, Břeclav, Obec Provodov 4ks
Hasičský odznak, Sjezd dobrovolného hasičstva čsl. v Praze 1923, 51x43mm, bz smaltovaný spona bez jehly
Hasičský odznak, Sjezd slovanského hasičstva v Praze 1928, 50x35mm, stužka
1/-/2
Sv.Kryštof ochránce motoristů, chladičový odznak 73mm
FJI, posmrtné vyznamenání Signum memoriae, bez stuhy bez stuhy
Medaile k 35.výr. Přerovského povstání a medaile k výr. Přerovského povstání nedatovaná, obě se stuhou 2ks
Pamětní medaile na Světovou válku, PRO DEO ET PATRIA 1914-1918 bez stuhy
Pamětní medaile k 60. výr. ukončení 2. světové války 1945-2005 /Ag/-vydMO ČR + stužka s miniaturou, originál etue
Rusko, Pamětní medaile k ukončení 2. světové války 1945-2005, originál etue
FJI, medaile 1848-1898 k 50.výročí vlády, bz 34mm, 1x s původní stuhou, 2ks
Německo, válečná záslužná medaile 1939, bz 32mm, nepůvodní stuha