Válečná pamětní medaile 2.DEC.1873, Marko.364c, podobná jako VM1.28, zlacený zinek, původní stuha
Válečná pamětní medaile 2.DEC.1873, Marko.364f, VM1.28a, kulové ouško, dr.hr., původní stuha
Vojenská zásl. medaile za 40 let služby, Marko.383a, VM1.34a, nepůvodní stuha
Jubilejní vojenská pamětní medaile 1898, Marko.396a, VM1.32a, tlustý střížek (26.500g bez stuhy), původní stuha R!
Bosensko-Hercegovská pamětní medaile, Marko.410a, VM.41-A, bronz, dr.hr., dr.rysky, původní stuha
Klipa Pro Caesare et Patria b.l. - klečící střelec, opis / císař. znak a heslo na stuze, Sign.Neuberger, bronz 35x35 mm, původní ouško, nová červená stuha
Medaile vojenských manévrů 1913 - Chotoviny a Tábor, Nesign., M-B.86, varianta s dělící čárkou 2x5 mm, původní stuha od válečné medaile 1873
Neoficiál.pam.medaile 1896 - na 200.výročí založení Vídeňského IV.pěšího pluku (Deutschmeister), Sign. Schwendtner, zlac.bronz, Marko.179, bez stuhy
Neoficiál.pam.medaile 1899 - armádní šermířský turnaj v Praze, Sign.BSW (Brüder Schneider-Wien), Punc., Ag klipa 31x31 mm, 14.589g, patinovaná
Neoficiál.pam.medaile 1914 - 19.pěší divize na Vánoce na ruské frontě, Punc., Ag 32 mm s raženým ouškem a původní černožlutou stužkou
Rakousko - Uhersko, Karel I., 1916 - 1918
Velká stříbrná medaile za statečnost, Marko.234a, VM1.5-XII-C, Sign.Kautsch, Nepunc., vydání z let 1917 - 1918, dr.rysky, patina, nepůvodní stuha
Velká stříbrná medaile za statečnost, Marko.234a, VM1.5-XII-C, Sign.Kautsch, Punc."A", vydání z let 1917 - 1918, nepůvodní stuha
Malá stříbrná medaile za statečnost, Marko.235a, VM1.5-XII-D, Sign.Kautsch, Punc."A", vydání z let 1917 - 1918, původní stuha
Rakousko-Uhersko, čepicové odznaky polních myslivců
3.prapor polních myslivců - velký koboukový odznak, Nesign., mosaz 40x32 mm s 4 upínacími patkami
Československý válečný kříž 1914-1918, VM.5-I-A, I.vydání (1918 - 1920), na stuze 4 lipové ratolesti a hvězdička, malá stužka
Čs.revol.medaile - světlá, těžká, Sign., VM.6-B, II.vydání (1920-1938), na stuze štít. "ALSACE" a "21"
Čs.revol.medaile - světlá, těžká, Sign., VM.6-B, II.vydání (1920-1938), na stuze číslo pluku "23"
Čs.revol.medaile - světlá, těžká, Sign., VM.6-B, II.vydání (1920-1938), na stuze čís.pluků "32" a "33"
Čs.revol.medaile - světlá, těžká, Sign., VM.6-B, II.vydání (1920-1938), na stuze štítky "DOSS ALTO" "ALSACE", "ZBOROV", "S" a "23"
Čs.revol.medaile - světlá, těžká, Sign., VM.6-B, II.vydání (1920-1938), na stuze štítky "SIBIŘ", "8" a lipový lístek