Různé
Ag zlomkové, ryzost 900 - 925 celk.váha 237 g + Ag pájka 18.8 g
Různé - látkové stužky
ČSR - XI.všesokolský slet v Praze 1948 Látková barevná knižní záložka se sokol.motivem, 70x190 mm
Novoražby a repliky
Šlikův tolar b.l. - Ag novoražba, punc., na av.značeno 1994 minc.Jablonec nad Nisou
Jubilejní medaile 1898, VM.1/32-A_orig.stuha
Vojenský záslužný kříž, III.třída, VM.2/5-C-6 _orig.válečná stuha s meči orig.etue V.Mayer Wien
Čestné vyznamenání za zásluhy o Červený kříž, VM-14-A-4, stříbrný kříž, II.třída_mírová stuha
Bronzová zásl.medaile za Červený kříž, VM.14-B-6 _válečná dekorace + orig.krabička
Dekorace rakouského dvohlavého orla, b.l. Plech.odznak 29x35 mm_rakouská bikolora jednostr.
Pamětní medaile II. národního odboje, VM.III/20_orig.stuha
0/0/0
Řád rudého praporu práce ČSR, VM.45-1, číslo 1541_orig.stuha
Řád rudého praporu práce ČSSR, VM.45-2, číslo 13.590_bez stuhy
Pam.medaile 12.pěš.pluku M.R.Štefanika, VM.V/94_orig.stuha
Pamětní medaile odbojové skupiny Masarykovy Lány, VM.VIb/192-a _orig.stuha s páskou s nápisem
Československo - hasičské dekorace
Svaz československého hasičstva - za 30 let činnosti, b.l. Sedící muž s andílkem a znakem / hasičský znak ve věnci, opis Pozlac.bronz 35 mm_orig.raž.ouško se stuhou na ráhnu
Česká republika - hasičské dekorace
Zasloužilý hasič, b.l. Postř.med. se smalt.znakem 40 mm _orig.stuha + stužka
0/-/0
Řád svatého Floriána + náprsní stužka_připínací
0/-
Za mimořádné zásluhy, Pozlac. 31 mm_stuha + náprsní stužka
Za příkladnou práci, Bronz 31 mm_orig.stuha + stužka
Za zásluhy, Postř. 31 mm_se stuhou
Mladá Boleslav - Za zásluhy, b.l. Smaltovaný kříž, uprostřed lev, opis, Sign.PICHL PRAHA (v rev.) 37x37 mm_orig.ouško s modrobílou stužkou R!
1/-/1