Národní garda - čepicový odznak, Nesign., pozlacený bronz 51x39 mm se dvěma upínacími patkami
Národní garda - čepicový odznak, Nesign., postříbřený bronz 51x39 mm s jednou upínací patkou, druhá ulomena
2.stř.pluk Jiřího z Poděbrad - pam.medaile, VM.84
6.stř.pluk Hanácký - pamětní medaile, VM.88
1.jízdní pluk Jana Jiskry z Brandýsa - rukávová nášivka na uniformu legionáře, mimořádná zachovalost!
Itálie - pamětní medaile Čsl. dobrovoleckého sboru, VM.113
1/1/2
FIDAC - pamětní medaile bez letopočtu, VM.123a2, Nesign., francouzské vydání
I.partyzán.brigáda Jana Žižky - pam.medaile, VM.130a
I.partyzán.brigáda Jana Žižky - pam.medaile, VM.130a, skvrnka
Karel IV. - stříbrný odznak za budování brannosti, postř.bronz, VM.162b, DOK.19b
Černý lev - pam.kříž odbojové organizace, VM.176c, stříbrný puncovaný Ag 800, zlacený věnec, čísl.(388)
Nejvyšší rada vojáků a pracujícího lidu, VM.179b, postříbřený bronz, mírně setřený, nepůvodní jehlice
1-
Masarykovy Lány - pamětní medaile odbojové skupiny, VM.192a, na stuze páska s nápisem
Českosl.národní stráž Jana Jiskry z Brandýsa - bronz. pamětní medaile odbojové skupiny, VM.193c
Šumava II. - pamět. medaile odbojové skupiny, VM.200, číslov. (1926), hr.
Svaz protifašist.bojovníků - stř. medaile, VM.217b, postříbřený bronz, poškozená původní etue
Sever-Zábřeh - partyzánská jednotka - pamět.medaile, VM.neuvádí, Nesign., bronz 31 mm s původní stuhou
Československo - malé stužky s miniaturou
Velitelský řád Jana Žižky - I.třída, jako VM.19a (na palcátech stopy původního zlacení)
Československo - odznaky vojenských akademií
Vojenská akademie ČSSR - typ 1960, puncovaný Ag925, Sign.Zukov, Bartko.51, Krubl.5/8 (text str.31)