Čs.revol.medaile - tmavá, těžká, Sign., VM.6-C, II.vydání (1920-1938), na stuze štítky "CD" a "3"
Čs.revol.medaile - tmavá, lehká, Nesign., VM.6-D, II.vydání (1920-1938), na stuze štítky "ALSACE", "ARGONNY" a číslo pluku "22"
Čs.revol.medaile - tmavá, lehká, Nesign., VM.6-D, II.vydání (1920-1938), na stuze číslo pluku "21"
Československá medaile Vítězství, Sign., VM.7-A, Laslo.23, tmavý kov
Československá medaile Vítězství, Nesign., VM.7-B, Laslo.23, světlý kov
Československo, Československý válečný kříž 1939, VM.11-D, 3.pražské vydání z let 1946-1948, dekret na jméno "Rt. pěchoty záloze Jindřich Křeček", podpis "Gen.Ludvík Svoboda"
Řád SNP - II.třída, VM.16-II, se signaturou K, postř. bronz
Pamětní medaile Řádu SNP, VM.16-III, Sign.K, slovenská stuha
Zborovská pamětní medaile, VM.23, etue
Vyznamenání Za práci 1947, VM.neuvádí, VPÚ.5b, bronzový odznak s nepůvodním zavíracím špendlíkem
Vyznamenání Za práci 1948, VM.neuvádí, VPÚ.5c, bronzový odznak s jehlicí
Řád 25.února - I., II., III. třída, VM.28-1,2,3, Sign.Karnet a Kyselý, Punc. Ag900 (1,2), 3x miniatura do klopy, 3x původní etue, dr.vada smaltu (1) R!
Řád Rudé zástavy ČSSR, VM.41-II, číslovaný (1033), puncovaný Ag925, výroba Kremnice, dvě stužky s min., původní etue, nepatrná výrobní vada smaltu
Medaile Za zásluhy o obranu vlasti ČSR, VM.43-I, puncov. Ag900, výroba Zukov, stužka s miniaturou, bez stuhy
Řád Rudého praporu práce ČSR, VM.45-1, číslov.(8171) punc. Ag900, výroba Zukov
Řád Rudého praporu práce ČSSR, VM.45-2, číslovaný (11803), punc. Ag925, Sign. Zukov
Řád Rudé hvězdy práce ČSR, VM.46-1, čísl. (0323), punc. Ag900, Sign. Zukov
Řád Rudé hvězdy práce ČSSR, VM.46-2, čísl. (4081), punc. Ag900, výroba Zukov
Medaile Za pracovní věrnost ČSR, VM.47-I, Sign.Zukov, puncovaná Ag900
Medaile Za pracovní věrnost ČSSR, VM.47-II, punc. Ag900, Sign.Zukov