Francie, Napoleon I. - císař, 1804 - 1814, 1815
5 Frank 1812 A, Paříž, KM.694.1, 24.867g, nep.hr., dr.rysky
Frank, rok 13 (= 1805) A, Paříž, KM.656.1, 4.979g, nep.hr., nep.rysky
Francie, Ludvík XVIII., 1814, 1815 - 1824
5 Frank 1823 W, Lille, KM.711.13 (Ag900), 24.836g, na hraně puncov., dr.hr., vlas.rysky, pěkná patina
Francie, II.republika, 1848 - 1852
5 Frank 1852 A - s portrétem presidenta L.Bonaparta, KM.773.1 (Ag900), 24.468g, hr., rysky, pěkná patina
Francie, Napoleon III., 1852 - 1871
2 Frank 1867 A, Paříž, KM.807.1 (Ag835), 9.910g, dr.hr., dr.rysky, skvrny, patina
Frank 1867 A, Paříž, KM.806.1 (Ag835), 4.960g, hr., nep.rysky
Frank 1867 A, Paříž, KM.806.1 (Ag835), 4.970g, nep.hr., nep.rysky
Frank 1866 BB, Strasbourgh, KM.806.2 (Ag835), 4.998g, dr.hr., dr.rysky, patina
Francie, V.republika, 1959 -
100 Frank 1986 - 100 let sochy Svobody - Piedfort (tlustý odražek, Ag900, pouze 5.000 ks), 29.964g, pěkná patina RR!
Gdaňsk - město
5 Gulden 1935, KM.158 (Ni), 10.924g, nep.hr., dr.rysky, patina R!
2 Gulden 1923, KM.146 (Ag750), 9.986g, nep.hr., nep.rysky, pěkná patina R!
2 Gulden 1923, KM.146 (Ag750), 10.022g, nep.hr., nep.rysky, pěkná patina R!
2 Gulden 1923, KM.146 (Ag750), 10.158g, dr.hr., dr.rysky, patina R!
2 Gulden 1932, KM.155 (Ni), 10.050g, nep.hr., nep.rysky, pěkná patina, téměř R!
Gulden 1923, KM.145 (Ag750), 4.972g, nep.hr., nep.rysky, pěkná patina, téměř
Gulden 1932, KM.154 (Ni), 4.918g, nep.hr., nep.rysky, téměř
1/2 Gulden 1923, KM.144 (Ag750), 2.487g, nep.hr., nep.rysky, pěkná patina
Itálie - království, Napoleon I., 1804 - 1814
10 Soldi 1811 M, Milano, Cr.6.1, 2.490g, vl.rysky, dr.hr.ražbou, patina
Itálie, Viktor Emanuel III., 1900 - 1946
20 Lira 1927 R - VI.rok vlády, Řím, KM.69 (Ag800), 14.962g, nep.hr., vlas.rysky, patina R!
20 Lira 1928 R - VI.rok vlády, Řím, KM.69 (Ag800), 14.959g, nep.hr., nep.rysky, pěkná patina R!