Česká Lípa - pobočka ČNS
Lahoda - upomínka na manévry v Zákupech 1899/1999 - Fr.Josef I. zprava, vojenské atributy, opis / vojsko v krajině, nápis, Ag925, 30mm, 27.414g, 25ks RR!
Hradec Králové - pobočka ČNS
Sign.K - 50 let pobočky 2006 - český lev, písmeno "G" a opis / jména zasloužilých členů ve věnci, opis, zlacený bronz 46 mm
Soušek - Jan Kotěra - 100 let Muzea Vých. Čech 2013 - portrét mírně zleva, nápis a opis / socha, nápisy, Sign., Ag900, 40mm, 26.404g R!
Soušek - Jan Kotěra - 100 let Muzea vých. Čech 2013 - portrét mírně zleva, nápis a opis / socha, nápisy, Sign., měď 40mm, 31.731g
Soušek - Jan Kotěra - 100 let Muzea vých. Čech 2013 - portrét mírně zleva, nápis a opis / socha, nápisy, Sign., cín 40mm, 21.725g
Soušek - Jan Kotěra - 100 let Muzea vých. Čech 2013 - portrét mírně zleva, nápis a opis / socha, nápisy, Sign., cínová klipa 45x45mm, 24.437g
Cheb - pobočka ČNS
Kolářský - B.Neumann, barokní stavitel 2003 - poprsí zpředu, opis / biskupský palác ve Würzburgu, znak, opis, Sign., patin. bronz, 40mm, 26.785g, 50ks RR!
Kolářský - Karel Huss, numismatik a poslední kat 2004 - poprsí mírně zleva, katovna, písmo/ zámek Kynžvart, meč, písmo, Sign., patin.Ag 40mm, 28.757g, 75ks RR!
Kroměříž - pobočka ČNS
Oppl - 1.výročí povodní na Moravě 1998 - znaky Moravy a Slezska, nápis, opisy/ povodí Moravy a Odry, opisy, Sign., Ag900, 50mm, 42.165g, FM.17A, etue
Vitanovský - 800 let kláštera Velehrad 2005 - scéna založení, nápisy / současná podoba Velehradu, opis, Sign., patin. Ag925, 28mm, 7.956g (pouze 50ks) RR!
Nymburk / Poděbrady - pobočka ČNS
Kozák - AE medaile na 75.narozeniny Emila Nováka 1999 - poprsí zprava, dva opisy / znak Nymburka, opis, Sign., patinovaný bronz 35 mm, nep.skvrnky
Kozák - AE medaile na 40 let pobočky 1961 / 2001 - barokní znak Poděbrad, opis / renesan. znak Nymburka, nápis, Sign., patinovaný bronz 60 mm, pouze 50ks RR!
Charvát - Bohumil Hrabal - 90 let narození 2004 - hlava čelně, kniha, hradby, nápis / znak Nymburka, opis, Punc., patinov. Ag, 40mm, 28.276g, číslo 03 RR!
Olomouc - pobočka ČNS
Láska, Pelikán - Josef Dobrovský (1753 - 1829) 1967 - poprsí čelně, 3-řádkový nápis / klášter Hradisko, opisy, Sign., patinovaný bronz 50 mm, BK.15 (200ks)
Pelikán - MUDr.Antonín Taul - 65.narozeniny 1970 - poprsí zprava, opis / Aeskulap. hůl, stuha s nápisem, lipové snítky, opis, Sign., bronz 50mm, BK.16 (150ks)
Grmela a Doležal - Přemyslovský palác 1985 - sloup s klenbou, figurální fragment, nápis / románské prvky výzdoby, nápis, Sign., pat.bronz 60 mm, FM.26 (200ks)
Opava - pobočka ČNS
Uchytilová - Jan Evangelista Purkyně 1963 - poprsí zprava, opis / 7-řádkový česko-polský nápis ve věnci, Sign., patinovaný bronz 50 mm, BK.7 (200ks)
Šlosar - novoročenka - 20.výročí osvobození 1965 - dva překrývající se znaky města, opis, Nesign., patinov. jednostranný bronz 30 mm, BK.9 (40 ks) RR!
Pardubice - kroužek numismatiků
Vítek a Jarý - 600 let povýšení na město 1940 - Zelená brána, znak, opis a nápis / zámek, 4 erby majitelů, opis, Sign., bronz 50mm, BK.1 (60ks) RR!
Vítek a Jarý - 600 let povýšení na město 1940 - Zelená brána, znak, opis a nápis / zámek, erby majit. a opis, Sign., postř.bronz 50mm, BK.1A (20ks) RR!