Strojírenská rota dopravní - pamětní medaile, VM.98
39.pluk Výzvědný - pamětní medaile, VM.111
39.pluk Výzvědný (1929) - medaile na paměť 10.výročí smrti podplukovníka Jiřího Jelínka, VM.112, na nesprávné stuze (Medaile sjednocení Itálie)
Itálie - pamětní medaile Čsl. dobrovoleckého sboru, VM.113, dekret na jméno "bratr Josef Šacha, číslo matriky 10747, udělená 21.IV.1948, přeloženo, skvrnka
Itálie - pamětní medaile Čsl. dobrovoleckého sboru, VM.113, malá stužka
Pamětní medaile k 10.výročí republiky 1928, VM.117b, Sign.Plastika-Praha, 5-řádkový nápis na reversu, bronz 28mm, stuha se znakem, ráhnem a karabinkou
FIDAC - pamětní medaile bez letopočtu, VM.123a2, Nesign., francouzské vydání
Přerovské povstání - pamětní medaile ke 35.výročí, VM.133
Stalin - pamětní odznak partyzánské brigády, VM.135, Nesign., zlacená a smaltovaná bronzová hvězda 45 mm s kovovým závěsným ráhnem
Konstantin-Vlastiboř - pamětní odznak, jako VM.138b, Nesign., bílý kov 25x40 mm s jehlicí
M.R.Štefánik - odznak 1. a 2. partyzánské brigády, VM.139, Sign.Kovoznak-L.Hrádok, zlacená a smaltovaná hvězda 35 mm s kovovým závěsem
Blaník - pamět. medaile partyzánského oddílu, VM.147
Kremnica - postř. pamětní medaile pracovníků Státní minc. vojákům kremnické posádky v roce 1949, VM.158a
Kremnica - bronz. pamětní medaile Státní mincovny za brigádnickou práci, VM.158b
Čsl.obec dobrovolecká - pamět.kříž 1939/1945, VM.167
Barikádník Praha XI. (Žižkov) - pamět.odznak, VM.186
Barikádník Praha XI. (Žižkov) - pamětní odznak, jako VM.186, ale masivní měď se zavír.špendlíkem, 66.120g
Masarykovy Lány - pamětní medaile odbojové skupiny, VM.192a, na stuze páska s nápisem, vybledlá stuha
1/1/2
Trávnice - pamětní medaile odbojové skupiny, VM.195, číslo 45
Tábor - pamět. medaile Revolučního národního výboru, VM.198