Plzeň - pobočka ČNS
Kozák - 700 let Plzně - Václav II. 1992 - poprsí zpředu, groše, opis / kostel, pečeť, písmo, Sign., Ag900, 40mm, 30.184g, FM.15, patina, kapsle
Praha - pobočka ČNS
Vitanovský - Sv.Vojtěch, druhý biskup pražský 1997 - poprsí zleva, opis / replika denáru biskupa Vojtěcha, opisy, Sign., Ag925, 20mm, 4.365g (15ks), kapsle RR!
Vitanovský - 700 let zaražení pražského groše 2000 - replika aversu / replika reversu částečně překrytá nápisem, Sign., Punc., Ag999, 69.855g, číslo 20 RR!
Příbram - pobočka ČNS
Peter - 400 let povýšení Příbrami 1979 - monogram Rudolfa II., znak a opis / moderní a staré město, opis, Sign., Punc., Ag 35mm (17.7g) BK.35/3, pův.etue
Vstupenka na 46.aukci 4.11.2000 - replika odznaku důlního inspektora / 6-řádkový nápis a opis, Nesign., Ag925, 27mm, 9.834g, pouze 30ks RR!
Vstupenka na 48.aukci 3.11.2001 - 100 let opery Rusalka / 6-řádkový nápis a opis, Nesign., Ag925, 27mm, 14.848g, pouze 30ks RR!
Vstupenka na 49.aukci 30.3.2001 - památník obětí důlní katastrofy / 6-řádkový nápis a opis, Nesign., Ag925, 27mm, 14.747g, pouze 30ks, vlas.rysky RR!
Teplice - pobočka ČNS
Vitanovský - Julius Payer - 50 let pobočky 2001 - hlava zleva, loď na moři, nápis/ městský znak, mince, nápis, Sign., Ag925, 40mm, 41.179g, 50ks, etue RR!
Vitanovský - Vojt. Preissig - 55 let pobočky 2006 - hlava zleva, český lev, písmo / město, stromy, písmo, Sign., patin. Ag925, 40mm, 32.013g, 25ks, etue RR!
Vitanovský - Vojt. Preissig - 55 let pobočky 2006 - hlava zleva, český lev, písmo / město, stromy, písmo, Sign., nepatinované Ag925, 40mm, 35.659g, 6ks RRR!
Vitanovský - Vojt. Preissig - 55 let pobočky 2006 - hlava zleva, český lev, písmo / město, stromy, písmo, Sign., patinovaná měď 40 mm (pouze 20 ks) RR!
Vitanovský - Vojt. Preissig - 55 let pobočky 2006 - hlava zleva, český lev, písmo / město, stromy, písmo, Sign., patinovaný bronz 40 mm (pouze 10 ks) RR!
Vitanovský - Dušan Třeštík / 60 let pobočky 2011 - poprsí mírně zprava, monog., opis / sv.Václav, písmo, Sign., lesklé Ag925, 40mm, 26.214g, č.9 z 10ks RRR!
Vitanovský - Dušan Třeštík / 60 let pobočky 2011 - poprsí mírně zprava, monog., opis / sv.Václav, písmo, Sign., postř.měď 40mm, 29.982g, 40ks RR!
Kolářský Zdeněk, 1931 -
Odražek pětidukátu 1972 - Ležáky - dívka s panenkou, opis / rozlomená mříž, růže a opis, Sign., zlacený bronz 34 mm, k.77, téměř
Abraham Karel (razil Pichl)
Zemský ústřední spolek včelařský pro Království české - Zásluze - svatý Ambrož, úl, lipové ratolesti, opis/ český znak, opis, Ag 41mm, 22.070g, vada raz., patina
Abraham Karel, 1866 - 1899
Národní jednota pošumavská - Práci a zásluze b.l. - sedící Čechie, dvě děti, hospodářské atributy, opis / 3-řádkový nápis v kartuši, Sign.A, měď 51 mm
Beutler Miloslav, 1897 - 1964
ČAVU - Prof.Dr.Josef Šusta - 70.narozeniny 1944 - Poprsí zleva, opis / symboly věd a umění před lípou, nápis, Sign., patinovaný bronz 65 mm, PZ.458
MUDr.Eug.Jar.Schulz - na 75.narozeniny 24.4.1950 - poprsí zprava, opis / rozevřená kniha, lupa, čtyři antické mince, Nesign., Ag987, 55mm, 108.916g RRR!
Čejka Jan, 1878 - 1925
Stojící dělník s palicí, v pozadí továrna, bez nápisu a data, Sign., patinovaný jednostranný bronz 65x80 mm