Nouzovky německých měst a obcí
Lichtenau (s hornickými kladívky) - 10 Fenik b.l. - železo 22 mm, patina
Wattenscheid - 25 Fenik 1920 - hliníkový osmiúhelník 21x21 mm, patina
Nouzovky vojenských zajateckých táborů
Freistadt - 2 Haléř 1915 - mosaz 19 mm - chyboražba (obě strany raženy stejným razidlem se jmémen a nom. hodnotou), 2.925g, patina, téměř
Grödig - 2 Haléř b.l. - zinek 18 mm, skvrnka, patina
Odznaky
Národní jednota pošumavská - členský odznak b.l., Sign.K.Svoboda-Praha-Perštýn, mosaz 22x18 mm s jehlou
Nepomuk 1931 - Okresní živnostenská výstava 5.-19.7., Nesign., mosazný plech 31 mm s jehlicí
Tábor 1929 - výstava 23.VI.-15.VIII., Sign.Dušek, bronzový plech 34x39 mm s jehlicí
Orelské medaile a odznaky
Členský odznak b.l., Nesign., částečně smaltovaný bronz 15x25 mm s poškozeným zavíracím špendlíkem
Porcelánové medaile
Německo - 26.5.1923 - Albert Leo Schlageter - úmrtní medaile - kříž a vročení / pochodně, vavřín.snítka, nápis, míšeňský bílý porcelán 48 mm s černým okrajem
Eisenach - Johann Sebastian Bach 1685/1750 - poprsí čelně, opis/ rodný dům, opis, míš. bílý porcelán 50mm
Martin Luther - 1483/1983 - poprsí zpředu, písmo / květ s křížem, opis, míšeňský hnědý porcelán 50 mm
Míšeň 1968 - 1000 let biskupství - pečeť, opis / třířádkový nápis, míšeňský hnědý porcelán 65 mm, etue
Míšeň 1976 - Martin, biskup Míšeňský 968 / 4-řádkový nápis, míšeňský hnědý porcelán 65 mm, etue
Míšeň b.l. (1980) - nejstarší městská pečeť 1285 / 5-řádkový nápis, míšeňský hnědý porcelán 67 mm, etue
Míšeň (cca 1980) - R.Wagner zprava, nápis / znak, faksimile podpisu, míšeňský hnědý porcelán 42x60 mm
Míšeň (cca 1980) - A.Bebel zleva, nápis / znak, faksimile podpisu, míšeňský hnědý porcelán 42x60 mm
Pražské reklamní a účelové známky
Tichý V. (hotel na Žižkově) - 10 Koruna, mosaz 30 mm, nep.hr., dr.rysky, patina
Tichý V. (hotel na Žižkově) - 5 Koruna, měď 30 mm, pěkná patina
Tichý V. (hotel na Žižkově) - 1 Koruna, nikl 26 mm, pěkná patina
Štěpánek Ant. (vrchní číšník) - 20 Haléřů b.l., mosaz 22 mm, skvrny, patina