Nová Paka - pamětní medaile Revolučního ONV, VM.204
Československo - vojenské střelecké odznaky
Střelec z těžkého kulometu - II.třída - Nesign. - lehký typ, Bartko.6(b), Krubl.tab.16 (text.str.43)
Československo - letecké dekorace
Aeroklub ČSR - odznak pro sportovní letce - čísl."1", Sign.Karnet-Kyselý, Punc.Ag900, částečně zlacený, 73x46 mm se zavíracím špendlíkem RR!
Zasloužilý vojenský letec ČSSR - Sign.Zukov - číslo 18, Bartko.32, Krubl.tab.14 (text.str.40), tři upínací patky
Kříž RAF 1990 - pro veterány čsl.leteckých jednotek, Nesign., zlacený bronz 40x40 mm se závěsem a stuhou, v reversu ryté datum udělení R!
Československo - odznaky výsadkového vojska
Výkon. odznak za 5 seskoků - typ 1949 - miniatura, Bartko2.CP.23, Kurbl.tabulka.22 (text str.46), číslo (2011), Punc.Ag900, Sign.Karnet-Kyselý R!
Československo - vojenské pamětní medaile a odznaky
Čadca 1935 - Přísaha Národní gardy 50 28.X., Nesign., mosazný plech 29x37 mm s jehlicí
Praha b.l. - Kruh Starodružiníků - Rusko - Francie - Srbsko, Sign.K.Svoboda-Praha I-420, smaltovaný postř. bronz 20x23mm s upínacím šroubem, K-S.28a
Československo - různé
ČSTV - medaile Zasl. mistr turistiky, Pulec.C.30-c, Nesign.(Beutler), punc. Ag925, výroba Zukov
Národní výbory ČSSR - závěsná dekorace předsedy NV, Sign.KŠ, patinovaný bronz 80 mm, závěsný štítek, nákrční stuha
ROH - URO - medaile Za mimořádné zásluhy, Sign.AP/ Kremnice, zlacené Ag900, 30 mm se závěsem a stuhou, stužka s miniaturou
Československo - plukovník ve výsl. Jaroslav Tomčík
Soubor vyznamenání ČSR (3ks), Polsko (3ks), USA (1x), spojka 11ks malých stužek, Vojenská knížka (záznam o odsouzení 1950), doklad o rehabilitaci 1992, foto
Česká republika - vyznamenání, medaile a odznaky AČR
Záslužný kříž Armády ČR - I.stupeň, F-Š.5a
Záslužný kříž Armády ČR - II.stupeň, F-Š.5b
Záslužný kříž Armády ČR - III.stupeň, F-Š.5c
Medaile Za zranění, F-Š.6
Medaile Armády ČR - za 10 let služby, F-Š.8b
Medaile Armády ČR - za 5 let služby, F-Š.8c
Česká republika - různé
PTP / Vojenské tábory nucených prací 1948 - 1954, Sign.D, patinovaný bronz 33 mm se závěsem a stužkou, původní etue
Bulharsko
Pamětní medaile na válku 1915 - 1918, BB.103, přiložena stuha v německé obloučkové úpravě