Harcuba Jiří, 1928 -
Jan Evang. Purkyně - 100.výročí úmrtí 1969 - hlava zprava, symbol lékařství, písmo / koruna, katedrála, písmo, Sign., zlac. bronz 34 mm (patrně zkušební) RR!
Hejda Wilhelm, 1868 - 1942
Plaketa spolku pro pěstování medailí a drob.plastiky na rok 1903 - medailonky dvou dam, draperie, nápis, Sign., Punc. Ag800/BS, 60x100 mm, 127.197g, patinov.
Hofmann E.
Dr.Karl Scheimplug 1909 - poprsí zprava, 2-řádkový nápis, Sign., bronz 48x70 mm, krásná patina, téměř
Hujer Ludvík, 1872 - 1968
Silný a svobodný b.l. - antický otrok s přetrženým řetězem, nápis, Sign., jednostranný patinovaný bronz. osmiúhelník 50x70 mm
Augustus von Schäeffer, vídeňský malíř 1913 - poprsí zleva, 3-řádkový nápis, Sign., jednostranný patinov. bronz 56x80 mm, téměř
Hvozdenský Josef, 1932 -
Karel Poláček (1892 - 1944) 1986 - hlava zprava, fotbalová síť, písmena na míčích / fotbalisté, pohár, písmena na míčích, Sign., patinov.bronz 60 mm, etue
Chaura Karel, 1869 - 1945
600.výročí zvelebení českého mincovnictví 1900 - koruna, dvojitý opis / český lev, opis, Sign., Punc., Ag900, 30mm, 4.885g, pěkná patina
Christlbauer Josef, 1820 - 1897
Gmünd - hospodářská a živnostenská výstava 1912 - alegorie / 6-řádkový nápis a znak v kartuši, Sign., postříbřená měď 50 mm, zkouška kovu na hraně, patina
Kautsch Jindřich, 1859 - 1943
Friedrich Schiller - 150 let narození 1909 - Schiller sedící u stolu, nápisy / hvězda, 8-řádkový nápis a vavříny, Sign., bronz 70x70 mm, dr.úhoz, hrany
Knobloch Milan, 1921 -
Johannes Kepler - 400 let narození 1971 - poprsí čelně, astronomické symboly, opis / hvězda, Pegas, latinský nápis, Sign., patinovaný bronz 75 mm, etue
Kovanič Václav Adolf, 1911 - 1999
Přemysl Otakar II. - 700.výročí úmrtí 1978 - poprsí zleva, letopočty, opis / žezlo, královské jablko, sedmiřádkový nápis, Sign., patinovaný bronz 60 mm
Přemysl Otakar II. - 700.výročí úmrtí 1978 - jezdecká pečeť, dvojitý opis / královská koruna, letopočty, opis, Sign., patinovaný bronz 60 mm, Haim.str.230
Kříž Václav, 1830 - 1887
Spolek k zvelebení drobných zvířat - Za zásluhy b.l. - korunov.český lev, dvojitý opis / kohout a česko- německý opis, Sign., měď 43 mm, pěkná patina, téměř
Hospodářský klub pro Čechy b.l. (udělení 1879) - výstavní předměty, česko-německý opis / trojitý opis a nápis, Sign., Nepunc., Ag 44mm, 26.445g, patina
Lidický Karel, 1900 - 1976
Slovanská zemědělská výstava v Praze 1948 - Republika odměňuje rolníka, vročení / svazek lipových lístků, opis, Sign., patinovaný bronz 50mm, 82.269g, skvrnky
Marschall Rudolf, 1873 - 1967
Sto let bitvy u Aspern 1809/1909 - umírající lev, 7-řádkový nápis / 8-řádkový nápis, Sign., patinovaný bronz 54 mm
Neuberger Rudolf, 1861 - 1916
Hospodářská společnost v Korutanech - Za zásluhy b.l. - hospodářské atributy, ratolesti, opis / 4-řádkový nápis v obilném věnci, Sign., bronz 38mm, krásná pat.
Neudeck Andreas, 1849 - 1914
Na paměť 376 lidí zemřelých při požáru divadla 1885 - průčelí divadla, ratolest / 8-řádkový nápis, Sign., Ag 60mm, 79.862g, nep.hr., nep.rysky, patina, téměř
Oppl Vladimír, 1953 -
Rudolf II. - 25 let Asociace starožitníků 1991/2016 - portrét mírně zprava, opis / antický chrám, 7-řádkový nápis a opis, Sign., měď 50mm, 37.549g
Otáhal Karel, 1901 - 1972
Ch.Garigue Masaryková - hvězda čsl. paní a dívek 1938 - portrét zleva, opis / hvězda, 7-řádk.nápis a lipové snítky, Sign., Punc., Ag 987, 35mm, 14.740g, hr.,rys.