Francie, republika, 1871 -
Řád Akademických palem - důstojník akademie - IV.typ (po roce 1955), BB.618, původní stuha
Francouzský válečný kříž 1914 - 1918, VFR.12d, BB.372 - na bíložluté stuze s Davidovou hvězdou
Chorvatsko
Chorvatská letecká legie - odznak z doby II.světové války, BB.78, Nesign., postříbřený a smaltovaný bronz 76x37 mm se zavíracím špendlíkem R!
Itálie - království
AE pamětní medaile na válku 1915 - 1918, BB.573, Mor.93-94, Sign.S.Canevari-CM&, původní stuha
Litva
Řád velkonížete Gediminase - typ 1930 - III.třída, BB.51, Kaval.tab.XXIII, Nimmergut.345c (210), přiloženo torzo stuhy RR!
Řád Vytautas (Vitold Veliký)- typ 1929 - medaile I. třídy, BB.69, Kaval.tab.21, původní etue RR!
Mongolsko
Řád Polární hvězdy - III.typ (1941 - 1970), BB.24, Her.M12.3, zlacené a smaltované stříbro se šroubem, číslov.(13024), etue, řád.knížka "Vladimír Rotbauer"
Německo - Hohenzollern
AR medaile za věrnost a zásluhy 1.1.1842 (II.typ), BB.82, bez závěsu a stuhy, stopy po nepůvodní sponě
1/2/-
Německo - Lübeck
Hanseatenkreuz 1914 (založen 1915), Nimmergut.1265, BB.7, poškozené smalty, úhoz v reversu, bez stuhy
2/1/-
Německo - Prusko
Wilhelm II. - AE královská pruská medaile za zásluhy, BB.32, Nimmergut.1843, škr., bez stuhy
Německo - Württemberg
Wilhelm II. - medaile za statečnost a zásluhy, BB.13, I.světová válka, náhradní kov (postříbřený bronz), bez stuhy, mimořádná zachovalost (prvoražba ?)
0/0/-
Německo - císařství
Železný kříž 1914 - II.třída - Sign."KO" (König- Münzamt-Orden-Berlin), BB.54, Nimmergut.3824, bez stuhy
Medaile za expedici v Jihozápadní Africe 1904/1906, ND.1.01.06.a, BB.13, železo, mírně kor., bez stuhy R!
2/2/-
Odznak za zranění - černý, BB.28, ND.1.01.17.c1, Nimmergut.3293 (179), černě lakovaný bronz
Armádní odznak za zranění - černý, ND.1.01.17.c1, Nimmergut.3293 (179)
Říšský válečný spolek Kyfhäuser - pamětní medaile 1914 - 1918, ND.2.02.34, pův. průvlečná stuha s meči
Říšský válečný spolek Kyfhäuser - pamětní medaile 1914 - 1918, ND.2.02.34, skvrna, stará stužka s meči
Flotenbung Deutscher Frauen - Gold gab ich für Eisen 1914, Nesign., železná medaile 29 mm s původním závěsem a pruskou královskou stuhou
Německo - Výmarská republika
Pamětní kříž pro bojovníky 1914-1918, Sign.G18, magnetický, ND.7.01.01.1, Nimmergut.3803, původ.stuha
Pamětní kříž pro bojovníky 1914-1918, Sign.R.V.13- Pforzheim, magnetický, ND.7.01.01.1, Nimmergut.3803, udělení "Franz Rinck, Hamburg, 1936", bez stuhy