Pátek Karel, 1856 - 1910
Pouť českých dělníků do Říma 1893 - audience u papeže , vročení, latinský opis / papežský a český znak, nápisy a opis, Sign., cín 80mm, 124.949g, nepův.etue
Pichl Ivan Bojislav, 1850 - 1923
Generál Johann von Appel - velitel Sarajeva 1900 - poprsí mírně zprava ve věnci, německý opis / 13-řádk. nápis a dvojitý opis na stuze, Sign., měď 50 mm, hr.
Prádler Jiří, 1929 - 1993
Josef Dobrovský - Akademie věd České republiky (1966) Poprsí mírně zprava, opis/ lip.lístky a nápis, Sign., Nepunc.Ag(?) 65mm, 138.310g, uděl."V.Křístek-19" RR!
Radnicky Karel, 1818 - 1901
Carl, svobodný pán von Scheuchenstuel 1864 - hlava zprava, opis/ korunovaný erb v ozdobné kartuši, věnec a opis, Sign., měď 69mm, 135.738g, krásná patina
Schäfer Hans, nar.1875
Moritz Faber 1837 / (1907) - poprsí zprava, nápis / ratolest a 3-řádkový nápis, Sign., bronz 60 mm, téměř
Moritz Faber se synem a vnukem, znak, mápis / děti a pohled na město - novoročenka na rok 1907, Sign., patinovaný bronz 100x60 mm, 200.428g, téměř
Generalmajor Wilhelm Buschek, velitel c.k.armádní střelecké školy 1910 - poprsí zprava, 3-řádk. nápis, Sign., patinovaný bronz 43x60 mm, téměř
Scharff Anton, 1845 - 1903
Josef Schreiber - 25 let firmy 1882 - tři medailony s potréty zakladatelů, opis/ alegorie, vročení, opis, Sign., bronz 54mm, 66.926g, Bach.63, krásná patina
MUDr.Eduard Albert - profesor Vídeň.university 1891 - poprsí zprava, nápis / patnáctiřádkový nápis, Sign., bronz 63mm, 109.493g, Bach.174a, krásná patina
Johann Strauss - na 50 let umělecké činnosti 1894 - poprsí zprava, opis a nápis / maska, hudební nástroje a tanečníci, Sign., Punc., Ag 60mm, 69.638g, hr.,pat.
Schwerdtner Johann, 1834 - 1920
Výlet Vídeňské numism. společnosti do Bratislavy 1904 - znak, 8-řádkový nápis a pohled na město, Sign., Punc., patinované Ag900, 30x42 mm, 19.219g, téměř R!
Seidan Václav, 1817 - 1870
Karlova Universita - 500.výročí založení 1848 - pomník císaře Karla IV., latinský opis / latinský nápis ve věnci, Sign., bronz 52 mm, MZČ.150/7, rysky
Šantrůček Václav, 1866 - 1931
Pavel Josef Šafařík - 100.výročí narození 1895 - poprsí zleva, opis / třináctiřádkový nápis s životop. daty, Sign., bronz 58mm, MZČ.198/4, dr.hr., patina
Šejnost Josef, 1878 - 1941
Antonín Švehla - dukát 1933 - na 60.výročí narození - poprsí zleva, opis / rozsévač zprava, znak, opis, Sign., Punc., Au 987, 20mm, 3.493g, nep.rysky
Alois Jirásek b.l. (1914) - poprsí zleva, nápis / učitel s dětmi nad knihou, znaky, opis, Sign., patinovaný bronz 50 mm, MZČ.222/17
Karel Kovařovic - dirigent Národního divadla 1912 - poprsí zleva, nápis / postava zpředu s taktovkou, opis a nápis, Sign., patin.bronz 52 mm, dr.hr., téměř
Mikuláš Aleš - medaile na 60.narozeniny 1912 - poprsí zprava, opis / holčička s kyticí v ruce, vročení a opis, Sign., patinovaný bronz 50 mm
Julius Mařák - odhalení pam. desky v Litomyšli 1912 - poprsí zprava, nápis / borovice, šestiřádkový nápis a opis, Sign., patin.bronz 60mm, pouze 145ks, dr.hr.
Mikuláš Aleš - medaile na 60.narozeniny 1912 - poprsí zprava, opis / holčička s kyticí v ruce, vročení a opis, Sign., pat.bronz 50 mm, pův. karton. stojánek
Praha - půl století vyšší dívčí školy 1863/1913 - dvě dívky si podávají ruce, opis a nápis, Sign., patin. bronzový odznak 30 mm s jehlicí