Německo - Výmarská republika
Pam.kříž pro vdovy a sirotky 1914-1918, magnetický, ND.7.01.03-1, Doehle.12-3, průvlečná stuha
Německo - III.říše
Železný kříž 1939 - II.třída - Nesign., BB.72, Nimmergut.3824 (590), D-N.7.03.11.c, bez stuhy
Válečný záslužný kříž s meči - I.třída, ND.7.04.06.1, BB.80, Niemmergut.3833 (599), Nesign., Nepunc., stříbro nebo bílý kov, původní etue R!
Válečný záslužný kříž s meči - II.třída - Sign."41" (Gegr.Bender - Oberstein), BB.82, Niemmergut.3825 (602), bez stuhy, udělení "Franz Rinck, 1.IX.1944"
Válečný záslužný kříž s meči - II.třída - Sign."45" (Fr.Jungwirth - Wien), BB.82, Niemmergut.3825 (602), ND.7.04.08.1, bez stuhy
Válečný zásl. kříž bez mečů - II.třída - Nesign., BB.81, Niemmergut.3836 (603), ND.7.04.07, bronz, původní stuha, udělení "Ernst Koob, Berlin, 1.9.1944"
AE Medaile k válečnému záslužnému kříži - III.třída, BB.83, Niemmergut.3837 (604), ND.7.04.09, Nesign., původní stuha, udělení "Ernst Koob, Kiel, 1.IX.1942"
Kříž mateřství - II.typ - I.třída, Nimmergut.3513 (269), BB.495, bez stuhy
Kříž za 40 let vzorné služby, BB.450, Nimmergut.3822 (279), DN.6.03.03.c, Nesign., dr.hr., vybledlá stuha
1/1/2
Kříž za 25 let vzorné služby, BB.451, Nimmergut.3524 (281), DN.6.03.03.d, Nesign., původní stuha
Kříž za 18 let služby u policie, BB.508, ND.6.03.02d, Nimmergut.284 (3527), postříbřený bronz, přiloženy dvě stuhy - modrá s výšivkou, modrá obloučková, etue
Medaile Za vojenské zásluhy - 1939, BB.83, Nimmergut.604 (3837), ND.7.04.09, původní stuha
Medaile Za obsazení Sudet - 1.X.1938, BB.490, Nimmergut.273 (3517), původní stuha
Medaile Za stavbu Západního valu 1939, BB.499, Nimmergut.276, původní stuha
Medaile Za stavbu Západního valu 1939, BB.499, Nimmergut.3520 (276), původní stuha
Medaile Za zimní tažení na Východě 1941-1942, Sign."30" (Hauptmünzamt Wien), BB.500, Nimmergut.3850
Medaile za 8 let služby u policie, BB.509, Nimmergut. 285 (3528), ND.6.03.02.f, postř.bronz, pův.stuha R!
Odznak za zranění - typ 1940 - 2.stupeň - Sign."L54" (Schauerte & Hönfeld), BB.53, Nimmergut.3945 (615), postříbřený masivní tombak
Odznak za zranění - typ 1940 - 3.stupeň - Nesign., BB.54, Nimmergut.616 (3946), bronz, částečně setřená černá barva