Německo - III.říše
Odznak za zranění - typ 1940 - 3.stupeň - Nesign., BB.54, Nimmergut.3946, černě lakovaný železný plech
Pěchotní útočný odznak - 2.stupeň - Sign."BSW" (Brüder Schneider - Wien), BB.115, ND.7.06.02.a3, Nimmergut.3890 (663), zinek
Sport. výkonnostní odznak DRA - 1.typ - 3.stupeň, BB.293, Nimmergut.338 ND.6.06.03.c1, 1.model, Sign.L.Ch.Lauer-Nürnberg, pěkná patina
Čepicový odznak důstojníka - věnec z dubových listů se sametovým červeným štítkem, Sign."3", hliník 60x41 mm, bronzové upínací patky
Sportovní výkonnostní odznak DRL (1935) - 2.stupeň, BB.295, Nimmergut.3316 (337), ND.6.06.04.b2, postříbřený bronz, Sign.Wernstein-Jena, pěkná patina
NSDAP - členský odznak, H-H.4008b, Sign.M1/101-RZM, smaltovaný postř. bronz 23 mm se zavír. špendlíkem
Nationalsozialistische Frauenschaft, H-H.9118f, velký typ, zn."GES.GECH.", postříbřený smaltovaný bronz 40x46 mm se zavíracím špendlíkem, pošk.smalt
Winterhilfe - konvolut plastových odznaků - vlajky vojenských jednotek 11ks
Německo - DDR
Ministerstvo vnitra DDR - medaile Za práci při obraně dělníků a rolníků, bílý míšeňský porcelán 100 mm, honosná kožená etue, vizitka ministra vnitra Opitze
Rakouská republika
Rakouská pamětní medaile na válku 1914-1918, VM.52a, Marko.551, přilož. stuha v německé obloučkové úpravě
Tyrolská pamětní medaile na válku 1914-1918, VM.53a, Marko.552
Rusko - SSSR, 1923 - 1991
Řád Rudého praporu práce - 3.vydání - Herf.2.7.3, Planeta.68, smaltované Ag, číslovaný (790544), mírně poškozený smalt
Řád Rudého praporu práce - 3.vydání - Herf.2.7.3, Planeta.68, smaltované Ag, číslovaný (566144), řádová knížka na jméno "Dimitrij Stěpanovič Aksenov"
Řád Znak cti - III.vydání (1943) - Herf.2.8.3, var.2 - jednodílný - dutý - plastická písmena, číslovaný (302988)
Řád Pracovní slávy - III.třída - Herf.2.10.3, Planeta.74, smaltované Ag, číslovaný (216784)
Řád Rudého praporu - 2.vydání (1943) - Herf.2.14.5, Planeta.80, smaltov.Ag, číslov.(353341)
Řád Rudé hvězdy - III.vydání (od 1939) - Herf.2.22.3, Planeta.96, smaltované Ag, nízké číslo (10169), Sign. "MONDVOR", udělen patrně v Rusko-Finské válce RR!
Řád Rudé hvězdy - IV.vydání (od 1940) - Herf.2.22.4, Planeta.96, smaltované Ag, číslovaný (2284395), rys.
1-
Řád Rudé hvězdy - IV.vydání (od 1940) - Herf.2.22.4, Planeta.96, smaltované Ag, nízké číslo (25284), var. s 3 nýtky v reversu, pouze 4.000 ks (cca 1942) RR!
Ag medaile za pracovní hrdinství - 2.typ, Herf.3.1.2, Planeta.120, nečíslov., nepunc., částečně smaltovaná, dr.hr., patina