České Budějovice - pobočka ČNS
Malátová - 25 let pobočky 1952/1977 - replika Av. tolaru Rudolfa II./ znak města, vročení, opis, Sign., Punc., pat. Ag900, 42mm, 28.513g, BK.1, 50ks RR!
Česká Lípa - pobočka ČNS
Lahoda - upomínka na manévry v Zákupech 1899/1999 - Fr.Josef I. zprava, vojenské atributy, opis / vojsko v krajině, nápis, Ag925, 30mm, 14.307g, 85ks RR!
Lahoda - upomínka na manévry v Zákupech 1899/1999 - Fr.Josef I. zprava, vojenské atributy, opis / vojsko v krajině, nápis, Ag925, 30mm, 27.414g, 25ks RR!
Lahoda - upomínka na manévry v Zákupech 1899/1999 - Fr.Josef I. zprava, vojenské atributy, opis / vojsko v krajině, nápis, bronz 30mm, 18.328g, 50ks RR!
Lahoda - upomínka na manévry v Zákupech 1899/1999 - vojsko v krajině, nápis, technologický odražek Rv., olovo 43x22mm, 37.757g, 2ks RRR!
Děčín - pobočka ČNS
Dluhoš a Karel - 5 let numismatického kroužku 1967 - most přes Labe, zámek, emblém, opis/znak města, opis, hliník 52mm, BK.9/1A (pouze 10ks), patina, téměř RRR!
Dluhoš a Karel - 5 let numismatického kroužku 1967 - most přes Labe, zámek, emblém, opis/znak města, opis, bronz 52mm, BK.9/1C (pouze 10ks), patina, téměř RRR!
Kratochwil - 900 let družebního města Pirny 1989 - znak Děčína, nápis a opis / znak Saska, opis, Sign., měď 31 mm, kapsle R!
Hradec Králové - pobočka ČNS
Harcuba - 125 let bitvy u Hradce Králové 1991 - památník bitvy, opis / bitevní scéna, opis, Sign., patinovaný postříbřený bronz 50 mm, FM.15a, 100ks
Cheb - pobočka ČNS
Kolářský - 20 let pobočky - dvoutolar 1989 - Albrecht z Valdštejna mírně zprava, opis / korunov.znak, opis, Punc., Ag900, 42mm, 55.704g, FM.14A (pouze 35ks) RR!
Kolářský - 20 let pobočky - tolar 1989 - Albrecht z Valdštejna mírně zprava, opis / korunov.znak, opis, Sign., Punc., Ag900, 42mm, 28.776g, FM.14 (300ks)
Kolářský - Karel Huss, numismatik a poslední kat 2004 - poprsí mírně zleva, katovna, písmo/ zámek Kynžvart, meč, písmo, Sign., patinovaný bronz 40 mm, 65ks RR!
Kolářský - Karel Huss, numismatik a poslední kat 2004 - poprsí mírně zleva, katovna, písmo/ zámek Kynžvart, meč, písmo, Sign., patin.Ag 40mm, 28.757g, 75ks RR!
Jihlava - pobočka ČNS
Vitanovský - 30 let pobočky 1969/1999 - horník, vročení, opis/ žena se znakem, město, mince, vročení, opis, Sign., pat.Ag, 60mm, 103.199g, FM.6 (70ks) RR!
Kladno - pobočka ČNS
Manina - medaile na 30 let pobočky 1976/2006 - keltská plastina z Kamenných Žehrovic, opis / koník a opis, Sign., Ag925, 55mm, 71.949g, FM.0, certifikát
Manina - medaile na 30 let pobočky 1976/2006 - keltská plastika z Kamenných Žehrovic, opis / koník a opis, Sign., patin.bronz 55mm, 82.245g, certifikát
Manina - medaile na 30 let pobočky 1976/2006 - keltská plastika z Kamenných Žehrovic, opis / koník a opis, Sign., patin.měď 55mm, 63.166g, certifikát
Kremnice - pobočka NSČs
David - úmrtní medaile medailéra Antona Háma 1965 - poprsí zleva, opis / pohled na město Kremnica, dva opisy, Nesign., patinovaný bronz 60mm, BK.23/2 R!
Kroměříž - pobočka ČNS
Zeman - obnovení budovy mincovny 1998 - biskup Karel Liechtenstein, raziči, písmo / budova, znak, písmo, Sign., Ag999, 50mm, 50.389g, FM.11A, patina, etue
Oppl - 1.výročí povodní na Moravě 1998 - znaky Moravy a Slezska, nápis, opisy/ povodí Moravy a Odry, opisy, Sign., Ag900, 50mm, 42.165g, FM.17A, etue