Šejnost Josef, 1878 - 1941
Jan Voborník - literární historik (nar.1854) 1933 - poprsí zleva, opis, Sign., patinovaný jednostranný bronz 70mm, pouze 55ks, skvrnka RR!
František Anýž- PF1933 - klečící slévač drží v rukou sošku Niké, nápisy, jednostranný pat. bronz 44x58 mm, KM.13, nep.skvrnky, téměř
Dr.František Ulrich - starosta Hradce Králové 1934 - poprsí zprava, nápis / pohled na město, znak, nápis a opis, Sign., patinovaný bronz 70 mm
Dr.Josef Scheiner - starosta ČOS (1906 - 1932) 1935 - poprsí zleva, opis, Sign., jednostranný patinovaný bronz 70mm
Dr.Josef Scheiner - starosta ČOS (1906 - 1932) 1935 - poprsí zleva, opis, Sig.n., jednostr. patin. bronz 70mm, 139.231g, původní etue s věnováním, průkazka
Dr.Josef Scheiner - starosta ČOS (1906 - 1932) 1935 - poprsí zleva, opis, Sign., jednostranný patinovaný bronz 70mm, 138.295g
Dr.Eduard Beneš - volba presidentem 1935 (1936) - poprsí zleva, opis / velký státní znak, Sign., patinovaný bronz 80 mm, pouze 192 ks, nep.rysky R!
Bohumír Bradáč - předseda poslanecké sněmovny 1936 - poprsí zleva, opis / žena se znakem ČSR a zákoníkem, opis, Sign., patinovaný bronz 50 mm, 101ks RR!
Dr.Ed.Schwartz, předseda správní rady Sev.dráhy 1938 - poprsí zprava, opis / kahan, hornická kladívka, ratolest, nápis, Sign., patinov.bronz 70mm, 152ks R!
Dr.František Šimek, literární historik 1938 - poprsí zleva, opis, Sign., patin. jednostranný bronz 70mm, pouze 102ks RR!
JUDr.Emil Hácha - Národní pomoc českému lidu 1941 - poprsí zleva, opis / státní znak zahloubený v ploše, opis, Sign., zinek 60 mm, PŠ.23
Škopek J.M., 1933 -
Ing.Milan Baše - medaile na 60.narozeniny 2001 - korun. hlava Karla IV. zleva, opisy / Škopkův betlém, opis, Sign., patin.bronz 80 mm (čísl.98/100) R!
Ing.Milan Baše - medaile na 60.narozeniny 2001 - korunovaný Karel IV. zleva, opisy / Škopkův betlém, opis, Sign., Ag925, 80mm, 217g, č.3 (raženy 3ks) RRR!
Šmakal Václav Karel, 1863 - 1941
Zeměděl.rada pro Království české - Za zásluhy b.l. - český lev, dvojitý česko-německý opis / nápis ve věnci, Sign., Punc., Ag 42mm, 23.946g, zkouška kovu
Špánek Karel, 1894 - 1965
Jiří z Poděbrad - 500 let korunovace 1958 - poprsí zleva, opis / rodový znak pánů z Poděbrad a Kunštátu, opis, Sign., bronz 29 mm, pěkná patina, téměř
Jiří z Poděbrad - 500 let korunovace 1958 - korunov. poprsí zleva, opis / rodový znak pánů z Poděbrad a Kunštátu, opis, Sign., bronz 29 mm, patina
Španiel Otakar, 1881 - 1955
Bedřich Smetana - k stým narozeninám 1824 / 1924 - poprsí zprava, nápis / kytice se stuhou, nápisy, Sign., bronzová plaketa 56x76 mm, OŠ.180
Jsem ražen z českého kovu - 10.výročí republiky 1928 - sv.Prokop orá s čertem, havíř, opis / státní znak, sv.Václav s rytíři, Sign., Ag987, 34mm, 19.954g
Jsem ražen z českého kovu - 10.výročí republiky 1928 - sv.Prokop orá s čertem, havíř, opis / státní znak, sv.Václav s rytíři, Sign., Ag987, 34mm, 20.020g, pat.