Fiktivní platidlo: Republika Kraví Hora, 1 kravihorec 2002. Zlatý tombak, 26,1 mm. Ražba Mincovňa Kremnica.
85. narozeniny T.G.M. 1935, O. Španiel, Bronz, 50 mm, 46 g. střížek 3 mm. Tm. patina. No 01.98
Klement Gottwald, 1896-1953. Proletáři všech zemí .., 1971. No 04.019 b
ČNS
Medaile Doc. Dr. Gustav Skalský, 1891-1956. Vyd. ČNS, 1981. L. Kozák. Bronz, patinovaný, 59,1 mm. Etue. FM 1/20
ČNS svým členům PF 2003, na R pregéř, opis. Nesign. Al, 24 mm
ČNS svým členům PF 2003. Al, 24 mm rysky
ČNS Jihlava
Jihlava - 15 let pobočky 1969-1984. J Harcuba, Bronz pat, 64 mm. B+K 18/2
ČNS Olomouc
Olomouc. 50 výročí pobočky 1929-1979. B. Teplý. MS pat. na Ag, 40 mm, plexietue. B+K 28/25A
ČNS Ostrava
Ostrava. Antonio Abondio, 1980. L. Havelka. Bronz pat., 70 mm. B+K 30/4
Za rozvoj národních výborů. Bronz pat., 70,2 mm. Etue.
50. výročí republiky 1918-1968. L: Hlava ženy zleva, dole ÚSTŘEDNÍ VÝBOR NÁRODNÍ FRONTY. R: Terč z lipových listů, 1918 ČSSR 1968, sign. MLYNÁŘ. Bronz, 50 mm. Etue.
Sbor pro občanské záležitosti. Rodina s děckem, opis / lípa, 1953-1983. Sign. JTS (Jarmila Truhlíková Spěváková). MS, 60 mm
Jan Pavel II. - návštěva Československa. Portrét zleva, Praha - Velehrad - Bratislava 1990. MS postř., 27 mm, plexietue
Atomium Bruxelles Brussel. Na R motivy evropských měst Europe - Europa. CuNi, 31 mm
České Slovo. Za sportovní zdatnost. Cvičenkyně, lipová ratolest. J. Brůha. Bronz, 30,5 mm. Ouško.
Brandýs nad Labem
VAŠÍČKŮV MEMORIÁL XXV - CHŮZE 18 KM KARLÍN-BRANDÝS n/L - 25.5.1930. Na R chodec. J. Stehlík. Bronz pat, 30 mm, ouško.
I. celostátní spartakiáda Praha - parašutisté. Na R 5cípá hvězda, starý znak, lipové lístky. SVAZARM. MS, ovál 32 x 40 mm, ražené ouško
(1) Silový trojboj - 27. světový šampionát 1997. Hradecký. MS, 60 mm, tm. pat., stuha. (2) Silový trojboj. Sedlčany 27.11.1999. Hradecký. MS, 60 mm, tm. pat., stuha. 2 ks
Dětenice
Albecht z Valdštejna. Na R znak Valdštejnů, zámek Dětenice., replika 1/4 tolaru. Al., 30 mm
Bj
Kremnica
groš Karla Roberta. Sedící postava / znak města, opis MUZEUM KREMNICA. MS postř., 27 mm