Kroměříž - pobočka ČNS
Vitanovský - Frant. Farber na 90.narozeniny 2003 - poprsí zprava, město, písmo / kroměřížská synagoga, písmo, Sign., patinovaný bronz 50mm, 70ks, etue R!
Tkadleček - AR jeton 2006 - arcibiskupský zámek, znak a opis/ biskupská mincovna, balanciér, opis, Nesign., patinované stříbro 24mm, 7.561g (raženo 20ks) RR!
Liberec-Jablonec - pobočka ČNS
Přibyl - 25 let pobočky 1949/1974 - replika aversu pražského groše Jiřího z Poděbrad / znaky Liberce a Jablonce, písmo, bronz 27mm, BK.25/3A (5ks) RRR!
Přibyl - 25 let pobočky 1949/1974 - replika revers pražského groše Jiřího z Poděbrad / znaky měst, písmo, bronz 27mm, BL.25/4A (5ks), vl.škr., pat. RRR!
Nymburk / Poděbrady - pobočka ČNS
Kozák - AE medaile na 75.narozeniny Emila Nováka 1999 - poprsí zprava, dva opisy / znak Nymburka, opis, Sign., patinovaný bronz 35 mm, nep.skvrnky
Kozák - AE medaile na 40 let pobočky 1961 / 2001 - barokní znak Poděbrad, opis / renesan. znak Nymburka, nápis, Sign., patinovaný bronz 60 mm, pouze 50ks RR!
Charvát - Bohumil Hrabal - 90 let narození 2004 - hlava čelně, kniha, hradby, nápis / znak Nymburka, opis, Punc., patinov. Ag, 40mm, 28.276g, číslo 03 RR!
Charvát - Bohumil Hrabal - 90 let narození 2004 - hlava čelně, kniha, hradby, nápis / znak Nymburka, opis, Punc., hliník 40mm, 11.839g, pouze 2ks RRR!
Olomouc - pobočka ČNS
Hladík - Madona nad moravskou orlicí, opis na stuze / chrám na Kopečku u Olomouce, opis a nápis, 1932, Sign., patinovaný bronz 44mm, 34.773g, BK.3 R!
Hladík - arcibiskup František S. Bauer 1949 - poprsí zleva, latinský opis / znak, latinský opis, Sign., patinovaný bronz 55 mm, BK.28/11
Pelikán - biskup Jan Skála (1480 - 1553) 1966 - poprsí zprava, opis / dva rybáři vytahující síť, latinsko-český opis, Sign., patin.bronz 50 mm, FM.14
Pelikán - biskup Jan Skála (1480 - 1553) 1966 - poprsí zprava, opis / rybáři vytahující síť, latinsko -český opis, Sign., Ag937, 50mm, 69.736g, FM.14A RR!
Pelikán - MUDr.Antonín Taul - 65.narozeniny 1970 - poprsí zprava, opis / Aeskulap. hůl, stuha s nápisem, lipové snítky, opis, Sign., pat.bronz 50mm, BK.28/16
Doležal - Mezinár.speleologický kongres 1973 - pohled na město, znaky a 3-řádkový nápis / emblém, opis, Sign., zlac.bronz 50 mm, BK.20A (70ks), dr.hr. RR!
Soušek - AR medaile (2007)- Berthold Oppenheim čelně, svícen, Davidova hvězda, opis / synagoga a písmo, Sign., Punc., 40mm, 38.095g, 30ks, vlas.rysky, etue
Soušek - AE medaile (2007)- Berthold Oppenheim čelně, svícen, Davidova hvězda, opis / synagoga a písmo, Sign., 40mm, 100ks, průvodní text
Soušek - Sn medaile (2007)- Berthold Oppenheim čelně, svícen, Davidova hvězda, opis / synagoga a písmo, Sign., 40mm, 100ks, nep.hr., nep.rysky, text
Opava - pobočka ČNS
Šlosar - novoročenka - 20.výročí osvobození 1965 - dva překrývající se znaky města, opis, Nesign., patinov. jednostranný bronz 30 mm, BK.9 (40 ks) RR!
Vitanovský - Přemek Opavský (1365-1433) 1985 - stoj. kníže s mečem a praporcem, budovy, opis / monogram, kaple svatého Kříže, opisy, Sign., bronz 60mm, BK.17
Vitanovský - Mikuláš I. Opavský (1254-1318) 1987 - Kníže se štítem a přilbicí, kůň, opis / hrad Cvilín, znak, opis, Sign., bronz 60 mm, BK.29/18