Španiel Otakar, 1881 - 1955
SVU Mánes - na památku otevření budovy 1930 - hlava Josefa Mánesa zprava, opis / budova SVU Mánes, řeka, 4-řádkový nápis, Sign., patinovaný bronz 40 mm
Tautenhayn Josef junior, 1868 - 1962
IX.geologický kongres ve Vídni 1903 - Austria s geol. kladivem, 5-řádkový nápis, Sign.TJ, Punc., jednostr. pat. stříbro 26x45 mm, 11.008g, Haim.str.482, vl.rys.
L.v.Beethoven - 100.výročí narození 1927 - hlava čelně, opis a vavřínový věnec / 5-řádkový nápis obtočený hadem, Sign., patinovaný bronz 55 mm
Weinberger Antonín Rudolf, 1879 - 1936
Novoroční plaketa 1910 - alegorie, dva rakouské znaky a nápis ve 4 sloupcích, Sign., bronz.plech 83x73 mm
Weiss Jan, 1794 - 1861
Anton Stein, profesor vídeňské university b.l. (1834) - poprsí zleva, lyra, opis / Aténa učí dítě, symboly moudrosti, opis, Sign., měď 52mm, 60.888g, patina R!
Hospodářská společnost pro Moravu a Slezsko b.l. - stojící Ceres se symboly úrody, nápis / symboly moci a bohatství, písmo, Sign., bronz 62 mm, krásná patina
Zimpel L.
Horní Rakousy - Zemská kulturní rada - Uznání zásluh b.l. - zemský znak v kartuši, opis / 4-řádkový nápis ve věnci, Sign., Ag 39mm, 29.453g, vlas.rysky, patina
Jablonec nad Nisou
Dostál - AR medaile na otevření mincovny 1993 - znaky a sedmiřádkový nápis v kruhu/ razidla, ražby a nápis, Sign., Punc., 40mm, 44.533g, dr.úhozy, dr.hr., rysky
Kutná Hora
Pichl - Hospodářská a průmyslová výstava 1886 - městský znak, věnec, písmo / výstavní alegorie, opis, Sign., bronz 56mm, 68.413g, velké hrany, dr.rys, tém.
Mariánské Lázně (Marienbad)
Neuberger - postříbřená medaile na sto let lázní 1908 - oválné medailonky s portréty zakladatelů, něm.nápis / žena, lázeňský pavilon, nápis, Sign., 40mm, patina
Praha
Pohled na Karlův most, Malou Stranu a Pražský hrad, bez nápisu, b.l., Nesign., Ag800, 58x32 mm se zavír. špendlíkem, 10.745g
Nesign. - odhalení pomníku Josefa Jungmanna 15.5.1878 - pomník, opis/ 6-řádkový nápis, cín 27 mm s původním raženým ouškem, PZ.207, pěkná patina, téměř
Národní divadlo - otevřeno léta Páně 1883 - sedící Bohemia s maketou ND na klíně, postavy se znaky, opis /nápis ve věnci, Nesign., zlac.bronz 60 mm, Don.5012
J.S. - Pražské obchodní gremium 1895 - sedící Merkur, pohled na Prahu, vročení a opis/ 5-řádkový rytý nápis ve věnci "....L.G.BONDY.", Sign., Ag 55mm, 39.471g
Praha - novoročenky In nummis veritas - Vladimír Oppl
PF 2008 - kalich na iniciálách Jiřího z Poděbrad / v paprscích jména vydavatelů, velké "PF" a opis, Sign., Ag925, 30mm, 15.788g, patina R!
PF 2011 - Prof. Josef Ladislav Píč - hrob s kostrou ve skrčené poloze, opis / v paprscích jména vydavat., velké "PF" a opis, Sign., Ag925, 30mm, 14.014g R!
PF 2014 - atentát na arcivévodu Františka Ferdinanda v Sarajevu, opis/ v paprscích jména vydavatelů, velké "PF" a opis, Sign., Ag925, 30mm, 14.546g R!
Praha - medaile Zemské jubilejní výstavy 1891
Goldschmid - Spolek pro průmysl pivovarský - svatý Václav s cechovními symboly / vročení v kartuši a opisy, Sign., jako ŠFP.5, ale měď 47mm, 48.252g RR!
Myslbek - Obchodní a živnost. komora v Praze - hlava Čechie zleva, opis / stojící Putti s věncem, opis, Sign., jako ŠFP.8, ale cín 56mm, 60.740g, patina RR!
Kříž - Ústřední zemský spolek včelařský - český lev, dvojitý opis / úl a včely, věnec a opis, Sign., bronz 40mm, 30.127g (uděleno 9 ks), krásná patina R!