Ostrava - pobočka ČNS
Havelka - medailér Antonio Abondio (1538-1591) 1980 - poprsí mírně zleva, opis / salamandr, monogram, opis a emblém, Sign., patinovaný bronz 70 mm, BK.30/4
Šindelář - Erwin Schulhoff (1894 - 1942) 1982 - tvář mezi notovou osnovou a ostnatými dráty, nápis / notový zápis, písmo, Sign., patin.bronz 70 mm, BK.5
Pardubice - kroužek numismatiků
Vítek a Jarý - 600 let povýšení na město 1940 - Zelená brána, znak, opis a nápis / zámek, 4 erby majitelů, opis, Sign., bronz 50mm, BK.1 (60ks) RR!
Vítek a Jarý - 600 let povýšení na město 1940 - Zelená brána, znak, opis a nápis / zámek, erby majit. a opis, Sign., postř.bronz 50mm, BK.1A (20ks) RR!
B.Jarý - Jan z Pernštejna - 400.výročí úmrtí 1948 - Poprsí zprava, vročení, opis / rodový znak a latinský opis, Sign., patinovaný bronz 40 mm, 41.491g, BK.3
Pardubice - pobočka ČNS
Zahradník - postř. medaile na 25 let pobočky 1979 - jako replika tolaru Jana z Pernštejna, ale místo kladského znaku nápis, 42mm, 26.199g, BK.31/5A
Plzeň - pobočka ČNS
Kozák - Kryštof Harant z Polžic a Bezdružic 1984 - poprsí mírně zprava, opis / plachetnice na moři, brk, noty, Sign., Ag900, 40mm, 36.310g, BK.8, kapsle
Kozák - Kryštof Harant z Polžic a Bezdružic 1984 - poprsí mírně zprava, opis / plachetnice na moři, brk, noty, Sign., postř.bronz 40mm, BK.8A (10ks) RRR!
L.Kozák - 700 let Plzně - císař Zikmund 1993 - poprsí zleva, znak, opis/ chrám, madona, znak, písmo, Ag 900, 60mm, 99.546g, FM.18 (25ks), patina, etue RR!
L.Kozák - 700 let Plzně - gen. Mansfeld 1993 - poprsí zpředu, znak, opis / Gerlachův dům, písmo, Sign., Ag900, 60mm, 105.067g, FM.20 (25ks), patina RR!
Příbor - pobočka ČNS
Šlosar a Špánek - VII.numismatické dny 1962 - znak města, opis / ženský akt zezadu stojící na denáru, Sign., patinovaný bronz 31 mm, BK.1, 180ks R!
Peter - Prof.MUDr.Sigmund Freud (1856 -1939) 1981 - portrét, Aeskulapova hůl, opis / pomník, měst.pečeť, nápisy, Sign., postř.bronz 60mm, BK.3 (20ks) RR!
Příbram - pobočka ČNS
Vitanovský - 100 let kutnohorského dvouzlatníku 1987 - replika reversu mince / havíř s kladivem a kahanem, opisy, Sign., Punc., Ag900, 36mm, 25.795g, FM.7
Čáka a Peter - 100 let důlní katastrofy 1892/1992 - pomník, kříže, opisy / truchlící rodina, hornické znamení smutku, Sign., Ag900, 50mm, 74.344g, FM.8 R!
Čáka a Peter - 100 let důlní katastrofy 1892/1992 - pomník, kříže, opisy / truchlící rodina, hornické znamení smutku, Sign., postř.bronz 50 mm, FM.8A RR!
Vstupenka na 44.aukci 6.11.1999 - replika reversu příbramského zlatníku / 6-řádkový nápis a opis, Nesign., Punc., Ag925, 27mm, 9.844g, pouze 30ks RR!
Vstupenka na 45.aukci 4.3.2000 - důlní vozík č.1, nápis / 6-řádkový nápis a opis, Nesign., Punc., Ag925, 27mm, 9.257g, pouze 30ks RR!
Vstupenka na 46.aukci 4.11.2000 - replika odznaku důlního inspektora / 6-řádkový nápis a opis, Nesign., Ag925, 27mm, 9.834g, pouze 30ks RR!
Vstupenka na 47.aukci 10.3.2001 - replika medaile dolu Vojtěch 1975 / 6-řádkový nápis a opis, Nesign., Ag925, 27mm, 13.559g, pouze 30ks, vl.škr. v Rv. RR!
0/1
Vstupenka na 48.aukci 3.11.2001 - 100 let opery Rusalka / 6-řádkový nápis a opis, Nesign., Ag925, 27mm, 14.848g, pouze 30ks RR!