Praha - medaile Zemské jubilejní výstavy 1891
Kříž - Ústřední zemský spolek včelařský - český lev, dvojitý opis / úl a včely, věnec a opis, Sign., jako ŠFP.12, ale postř.bronz 40mm se 2 malými dírkami
Kříž - Spolek k zvelebení drobných zvířat - český lev, dvojitý opis / kohout zleva, opis, Sign., měď 43mm, 35.835g, ŠFP.13b (uděleno 11 ks), pat. RR!
Peška - Hedbávnický spolek pro Čechy v Praze - korunovaný český znak, věnec, opis / stojící postava, Nesign., bronz 45 mm (udělen 1ks), ŠFP.14a, pat. RR!
Peška - Hedbávnický spolek pro Čechy v Praze, korunovaný český znak, věnec, opis / stojící postava, Sign., jako ŠFP.14, ale cín 45mm, 26.986g, dírka RR!
Peška - Hedbávnický spolek pro Čechy v Praze - korunovaný český znak, věnec, opis / stojící postava, Sign.C.Peschka (!!), bronz 45mm, 44.672g, ŠFP.0 RRR!
Pštross - Nejvyšší vyznamenání - galvanokopie aversu nerealizovaného návrhu - Průmyslový palác, opis, v reversu Sign., měděný plech zesílený cínem 55mm RR!
Pštross - Čestný diplom - galvanokopie reversu nerealizovaného návrhu - tři alegor.postavy, nápis, vzadu Sign., měděný plech zesílený cínem 55mm RR!
Braun - bronzová medaile pro vystavovatele - český lev s praporcem / lipová a dubová ratolest, český a německý nápis, Sign., měď 44 mm, jako ŠFP.17c, pat.
Fritsche/Thein - návštěva císaře Fr.Josefa I. - poprsí zprava, český opis / Průmyslový palác, Sign., cín 38 mm s původním ouškem, leštěné razidlo, ŠFP.24b
Fritsche/Thein - návštěva císaře Fr.Josefa I. - poprsí zprava, český opis / Průmyslový palác, Sign., jako ŠFP.24, ale Cu 38mm, 19.098g, na hraně "Ch" RRR!
Fritsche/Thein - česká upomínková medaile - sedící Čechie, opis / Průmyslový palác, atributy průmyslu, Nesign., cín 38 mm s původním ouškem, ŠFP.28e, dr.hr.
Fritsche/Thein - německá upomínková medaile - sedící Čechie, opis / Průmyslový palác, atributy průmyslu, Nesign., cín 38 mm bez ouška, ŠFP.29a, nep.hr.
Fritsche/Thein - malá česká upomínková medaile - sedící Čechie čelně, hladký kruh / Průmyslový palác, čes.opis, Sign., jako ŠFP.33, ale měď 30mm, skv. RR!
Fritsche/Thein - malá česká upomínková medaile - sedící Čechie čelně v hladkém kruhu / Průmyslový palác, opis, Nesign., cín 30 mm, ŠFP.34e, patina
Kettner - medaile podle Hynaisova plakátu - alegorie ve věnci / Průmysl. palác, nápisy na stuze a kartuši, Sign., jako ŠFP.39, ale zlacený bronz 39mm RR!
Kettner - medaile podle Hynaisova plakátu - alegorie ve věnci / Průmyslový palác, česko-německé nápisy, Sign., jako ŠFP.40, ale zlac.bronz 39mm RR!
Kettner - signovaná upomínková medaile s Čechií - sedící Čechie čelně, český opis / Průmyslový palác, bez opisu, mosaz 25 mm bez ouška, ŠFP.41b, patina
Kettner - upomíková medaile s Čechií a andělem - sed. Čechie čelně, opis / Prům. palác, anděl s trubkou, opis, Ag 24 mm s původním ouškem, 6.529g, ŠFP.42b R!
Kettner - upomínková medaile s Čechií - sedící Čechie čelně, opis / Průmyslový palác, avers jako ŠFP.43, revers jako ŠFP.41, Ag 25mm s ouškem RR!
Kettner - upomínková medaile s Čechií - sedící Čechie čelně, opis / Průmyslový palác, avers jako ŠFP.43, revers jako ŠFP.41, měď 25mm, patina RR!