Praha - medaile Zemské jubilejní výstavy 1891
Finteisl - upomínková medaile s Průmyslovým palácem - český lev, věnec, německý a franc. opis / Prům.palác, opis, český opis, cín 29 mm, ŠFP.46b, patina R!
A.Beer - upomínková medaile podle Hynaisova plakátu - alegorie ve věnci / Průmyslový palác, nápis na stuze, nápis, Sign., Punc., Ag 28mm s pův.ouškem, ŠFP.50a R!
Nesign. - medailka s třemi znaky a korunou - zemské znaky pod korunou, lipový věnec / 7-řádkový nápis, postříbřená mosaz 29 mm s širokým ouškem, ŠFP.53d R!
Nesign. - upomínková medailka s andělem nad Průmyslovým palácem / 5-řádkový nápis ve věnci, zlacená mosaz 21 mm s původním ouškem, ŠFP.54b
Nesign. - upomínková medailka s andělem nad Průmyslovým palácem / 5-řádkový nápis ve věnci, postříbř. mosaz 21 mm s původ. ouškem, ŠFP.54b, pat.
Nesign. - upomínková medaile s Průmyslovým palácem, - Průmyslový palác v hladkém kruhu / 6-řádkový český nápis, cín 30 mm s původ. ouškem, ŠFP.57a, pat., tém.
Nesign. - upomínková medaile s Průmyslovým palácem - Průmyslový palác / 3-řádkový česko-něm.nápis a opis, jako ŠFP.58, ale cín 25 mm s původ. ouškem, téměř RR!
Nesign. - upomínková medaile s Průmyslovým palácem, - Průmyslový palác / 9-řádkový česko-německý nápis, postříbřená mosaz 25 mm s původním ouškem, ŠFP.59d
Průmyslový palác, český opis / Petřínská rozhledna, český opis, Nesign., cín 54 mm, ŠFP.62b, dr.hr., nep.rysky, téměř
Průmyslový palác, česlý opis / pavilon Klubu českých turistů, opis, Nesign., cín 54 mm, hybridní ražba ŠFP.62b/63b, skvrnka, patina RR!
Pavilon Klubu českých turistů, opis / Petřínská rozhledna, opis, Nesign., cín 54 mm, ŠFP.63b, patina
Nesign.- Větroplavecká škola kapitána Wolffa - balón nad Prahou, letopočet / 6-řádkový český nápis a opis, mosazná klipa 39x42 mm s původním ouškem, ŠFP.64a RR!
Nesign.- Větroplavecká škola kapitána Wolffa - balón nad Prahou, letopočet / 6-řádkový němec.nápis a opis, mosazná klipa 39x42 mm se závěs.jehlicí, ŠFP.65a RR!
Nesign. - upomínkový jeton firmy Veleba - vystavený pohyblivý automat v podobě medvěda, opis / 8-řádkový česko-německý nápis, mosaz 25 mm, ŠFP.66, patina
Nesign. - upomínkový jeton firmy Veleba - vystavený pohyblivý automat v podobě medvěda, opis / česko - německý nápis a opis, mosaz 26 mm, ŠFP.67, patina
Slupské hospodářství - účelová známka "1/2" - sedící Čechie, český opis / označení hodnoty, český opis, jako ŠFP.68, ale mosaz 25mm, skvrnky, pat., tém. RR!
Slupské hospodářství - účelová známka "1/2" - sedící Čechie, český opis / označení hodnoty, český opis, jako ŠFP.68, ale měď 25mm, pěkná patina RR!
Plechové pouzdro se čtrnácti kruhovými obrázky - Průmyslový palác, český opis / pavilón Klubu českých turistů, opis, pozink. železný plech 55mm, ŠFP.71b
Karel Pátek - autoportrét zleva, opis - rytecké nářadí v erbu, helmice, český opis na stuze, cín 27mm, 8.251g, ŠFP.78c, krásná hluboká ražba R!
Praha - medaile Národopisné výstavy českoslovanské
Chaura a Abraham 1895 - Čeněk Gregor, protektor výst. mírně zleva, opis / pohled na Malé náměstí, nápis na stuze, cín 33x33 mm s původním raženým ouškem, skvrny