Francie, Ludvík XIV., 1643 - 1715
1/2 Ecu 1702 D, Lyon, KM 325.5
Lichtenstein, Johann II., 1858 - 1929
2 Koruna 1912, Y.3
Nizozemí - provincie Geldern
Duit 1764, KM.93
Rakousko, I. republika, 1918 - 1938
50 Groš 1934 - tzv.Nachtschilling, KM.660 (2850)_R! tém.
Rumunsko, Michal, 1940 - 1947
200 Lei 1942, KM.63
Rusko, Mikuláš I., 1825 - 1855
25 Kopějka 1849 SPB-PA, Sankt Petěrburg, var.9 ocasních per Cr.166.1, Uzd.1671, skup.XVIII-B/b, Bitkin.2300_R!
Řecko, Georg I., 1863 - 1913
5 Drachma 1876 A, KM.46
USA
10 Cent 1919 S - Merkur, Y.26
Austrálie, George VI., 1936 - 1952
3 Pence 1943 S, San Francisco, KM.37
Brno - pobočka ČNS
Žeton k 155. aukci brněnské pobočky, 19.4.2008 Ferdinand I. - medaile s Řádem zlatého rouna, b.l. Sign.JJ (J.Jelínek), Cu klipa 19x19 mm, 2,8 g, nákl.93 ks Sas.29c, MF.A2/64c
Hradec Králové - pobočka ČNS
Nesign. - výlet do Slezska - Rychleby 2015 Motiv dukátu Rožmberků / 5řádk.nápis, Mosaz 29 mm, 8,07 g MF.A10/36d, nákl.43 ks
Teplice - pobočka ČNS
L.Kňourek - 40 let pobočky, znak města, opis / okolo 1991 čtyři římské desítky, po stranách 1951, 1961, 1971, 1981 Nesign., Sn klipa 44x44 mm, nákl.250 ks, MF.A36/5d
Bílek František, 1912 -
Hlavní město Praha - k významnému životnímu jubileu b.l. (1967) Sign., Bronz 60 mm_jednostr.
Fischer Jan Tomáš, 1912 - 1957
Obnovení kaple Sv.Kateřiny ve Znojmě, 1947 - 1949 Dvě postavy nad rotundou, opis / scéna povolání kníž. Přemysla na trůn, latinské nápisy, Sign., Bronz 36 mm
Kříž Václav, 1830 - 1887
Josef Jungmann - na památku narození jeho před sto lety b.l. (1873) Portrét čelně mírně zleva, opis / 5řádk.nápis ve věnci Sign., Sn 41 mm
Oppl Vladimír, 1953 -
100 let česko-slovenské koruny - 100.000.000 Kč 2019 Český lev nad mincí 1 Kč, opis / ČNB pod znaky českých zemí, opis, Sign., Punc.999, Ag 50 mm, 50 g_orig.kapsle + etue + certifikát
Pátek Karel, 1856 - 1910
Na památku slavnosti matiční 1893 Matka s dítětem / 5řádk.nápis ve věnci, Sn 29 mm _orig.raž.ouško tém.
Seidan Václav, 1817 - 1870
Položení zákl. kamene Národního divadla, 16.5.1868#Sn Průčelí divadla / ve věnci šestiřádkový nápis, Sign., Sn 34 mm, MZČ.150/55
Kremnica
Slob.hl.banské mesto b.l., Panorama města, opis / městská brána Nesign., Bronz 60 mm
Poděbrady
Šmakal - odhalení pomníku králi Jiřímu z Poděbrad, 1896 Portrét zleva, česká koruna, lipové ratol., opis / ve věnci z lipových listů nápis, Sign. Sn 34 mm_orig.2 úchyty