Oppl Vladimír, 1953 -
50 Euro 1999 - nová měna - poprsí Jiřího z Poděbrad mírně zleva, opis / korunov.český lev, opis, Nesign., Ag 50mm, 42.0g, kapsle, etue, patina, poškozená karta
Pawlik František Xaver, 1865 - 1906
Praha 1896 - II.sjezd studentů pražské techniky z let 1847 - 1851, putti, okolo medailony oborů / český a německý nápis, Sign., Nepunc., Ag 39mm, 23.020g
Peter Andrej, 1912 - 2003
Brno - Universita Jana Evangelisty Purkyně b.l. - poprsí J.E.Purkyně zprava, latinský opis / stylizov. DNA, latinský opis, Sign., zlacený bronz 80 mm, téměř
Puttinati Francesco, 1775 - 1848
Antonio Canova - medaile na příchod 19.století - poprsí zprava, opis / had stočený do kruhu, antické symboly, 3-řádk.nápis, Sign., měď 34 mm, škr., patina
0/1
Radnicky Karel, 1818 - 1901
Hospodářský spolek ve Vídni b.l. - Čestná cena - sedící Austria, pluh, hrozny, nápis / 5-řádkový nápis v dubovém věnci, Sign., Ag 38mm, 25.907g, hr., rysky
Scharff Anton, 1845 - 1903
Alfréd rytíř Arneth - rakouský historik 27.XII.1890 - poprsí zleva, opis / ženská postava píšící u pomníku M.Terezie, nápis, Sign., měď 58mm, krásná pat., téměř
Schwartz Štěpán, 1851 - 1924
Účast Rakouska na Světové výstavě v Paříži 1900 - kráčející Austria, dva muži s kladivem, krajina / výstavní pavilon, nápis, Sign., bronz 53x76 mm
Účast Rakouska na Světové výstavě v Paříži 1900 - stoj. Austria, dva muži s kladivem, krajina / výstav. pavilon, nápis, Sign., Zlac.bronz 53x76 mm, pošk.etue
Seidan Václav, 1817 - 1870
Karlova Universita - 500.výročí založení 1848 - pomník císaře Karla IV., latin.opis / latin.nápis ve věnci, Sign., bronz 52 mm, MZČ.7, dr.rysky, patina
Šejnost Josef, 1878 - 1941
Mikuláš Aleš - medaile na 60.narozeniny 1912 - poprsí zprava, opis / holčička s kyticí v ruce, vročení a opis, Sign., patinovaný bronz 50 mm, téměř
Karel B. Mádl - historik (narozen 1859) 1916 - poprsí zprava, nápis / stojící Aténa se štítem a kopím, 2-řádkový nápis, Sign., patinovaný bronz 50 mm
Antonín Sova - pamětní medaile 1917 - poprsí zleva, perlovec, nápis/ dívka nabírá vodu ze studánky, opis, Sign., patinovaný bronz 50 mm
Jan Novotný - vrchní řiditel Čsl.průmysl.banky 1927 - poprsí zprava, nápis / velká "60", vavřínová ratolest a nápis, Sign., patinovaný bronz 60 mm, téměř
AE Medaile na dokončení velechrámu svatého Víta 1929 - sv.Václav čelně, nápis / budova katedrály, zemské znaky, nápis a opis, Sign., patinovaný bronz 70 mm
Dr.Jindřich Vaníček (náčelník ČOS 1892 - 1931) 1933 - poprsí zprava, opis, Sign., jednostranný patinovaný bronz 70 mm, nevhodně čištěno
Dr.František Ulrich - starosta Hradce Králové 1934 - poprsí zprava, nápis / pohled na město, znak, nápis a opis, Sign., patinovaný bronz 70 mm, nep.hr. R!
Šindelář Lumír, 1925 -
De la Paix Mondial Mouvement - mírová medaile 1979 - žena s dítětem, holubice/ stuha s nápisem, monumenty, vročení, Sign., patinovaný bronz 67 mm, LŠ.253, etue
Španiel Otakar, 1881 - 1955
Mikuláš Aleš - Mánes svým členům na rok 1913 - poprsí zleva, opis, Sign., patinované jednostranné Ag 20mm, 5.905g, jako OŠ.158, Nepunc., revers poškrábaný