Německo, porcelánové medaile
Richard Wagner 1813-1883, Wartburgstadt Eisenach, podpis / v horn í části medailon s portrétem skladatele míšeňský bílý porcelán 50 mm
Polsko - Gdaňsk
Novoražba velké městské pamětní medaile (1760) b.l. - město v kra jině, lodě na moři, znak, opis / ratolest, 11-ti řádkový nápis, klášter Ag 1000 82mm 187 g
RL
Polsko
Mieszko I. 963-992, poprsí ve zbroji zleva / Dobrawa 965-977, pol opostava zprava sign.: PTAIN-KOSZALIN postř. bronz 70 mm
Polsko - Východní Prusko
Friedrich II. král Pruska a arciv. Slezska, král na cválajícím ko ni vlevo / 100. výročí odhalení pomníku ve Vratislavi 27.6. 1742, v dubovém věnci 4-řádkový nápis: Aus Dankbarkeit die Schlesier 1842 sign.: LORENZ. F Ag 42 mm 28,98 g SJ 407
Rakousko - Uhersko
Světová výstava ve Vídni 1873, nad výstavním pavilonem drží dva gryfové iniciály F.J.I. / sedící Pallas Athena s Viktorií Sign.: HANSEN, CHRISTESEN, SCHMAHLFELD Sn 52 mm
1/0-
Grossglockner Hochalpenstrasse, silnice mezi skalisky, po stranác h dva erby / Glocknerkreuz 3798 m, kříž na vrcholku hory sign.: Bauer šroubovací patin. plech. krabička 58 mm, uvnitř 12 dobovýh kruhových fotografií (1. republika) vroubkovaná hrana
A.Hitler, hlava zprava a opis DER.EINER...... / připojení Rakousk a k Říši 1938-1939, DAS GROSSDEVTSCHE..... sign.: Hanisch Ag 835/1000 36 mm "R"
Korunovace Františka Josefa I. a Alžběty uherským králem a králov nou 8. června 1867 v Budě, manželský pár / korunovaný erb s datac í 1837-1898 a opis Ag 999 50,00 g 50 mm bublina
Rusko
Petrohrad - série 7 ks medailí na různé antické sochy z petrohrad ské Letní zahrady založené Petrem I. sign.: S.Ivanov patinovaný Al 57 mm
1-1
Vatikán - Papežský stát
Leo XIII., medaile na kněžské jubileum (50 let) 1887, poprsí zlev a / papežský znak a opis sign.: C.Kravss zlac. bronz 44 mm
Československo - nouzovky, známky
Dabrówa (Doubrava okr. Karviná) - "30" A. S. 1861 / nápis: 30. A. S., v opise zkratky: Da. Ol. Ro. Ma. Kn. SA. mosaz 23 mm
Francie - nouzovky
Paříž - Cabaret FRÄULEIN, ženská hlava v perlovci / opis: .Suzy. Blondel Strasse, uprostřed číslice "4" mosaz 22 mm "R" (na EBAY 75,00 EURO)_dr.ďubky v av.
Československo - odznaky
Deutsch Liebau (Německá Libina okr. Šumperk) - Řemeslnická výstav a a vlastenecká přehlídka 12.-19.VIII. 1934 bronz. plech 28x37 mm jehlice "R"
0/-
Odznak tvaru "letící včely" (1. republika) robustní-plastická m osaz 27x32x10 mm zapín. spona
Československo - odznaky náboženské
Jednota katol. tovaryšů Čes. ve Vídni 1911, postava sv. Josefa a opis bílý kov tvaru hrušky 22x29 mm
František Josef I.
Medaile "Za statečnost", stříbrná II. třída VM I 5/IXg sign.: TAUTENHAYN_jiná stuha
Čestné vyznamenání "Za zásluhy o Červený kříž" Ag (punc) čestná m edaile s válečnou dekorací, motýlková stuha +miniatura na motýl.s tužce, +orig. etue firmy V. MAYER´S SÖHNE WIEN s nápisem: Patria /ac/Humanitati/1864-1914/K. D. etue
Pochvalné uznání , Spolek pro zvelebení chovu koní na Moravě, klisna s hříbětem / pěti řádkový český nápis a německý opis Ag 34 mm orig.ouško
Medaile pro pražské měšťanské ozbrojené sbory 1866, portrét císař e a opis / Dubový věnec s letopočtem 1866 uprostřed Ag 31 mm _bez stuhy
Medaile veteránských spolků
Olomouc - 250 let Starhiemberg. pluku č. 54 "Držte se hanáci !" 1 661-1911, 8-mi řádk.nápis ve věnci / F.M. Ernst Rüdiger hrabě von Starhemberg, poprsí vpravo Al 30 mm pův.ouško Taul 502