Španiel Otakar, 1881 - 1955
Alois Jirásek - Mánes svým členům na rok 1918 - poprsí zprava, opis, Sign., jednostranný zinek 62 mm, OŠ.162, patina, téměř
Alois Jirásek - Mánes svým členům na rok 1918 - poprsí zprava, opis, Sign., patrně postř.bronz 62 mm, jako OŠ.162, pěkná patina, téměř
Josef Mánes - pamětní plaketa b.l. (1919) - poprsí zprava, nápisy, Sign., bronz 48x64 mm, OŠ.174, téměř
Bedřich Smetana - Mánes svým členům na rok 1924 - poprsí zprava, opis / kytice, stuha s nápisem a opis, Sign., Punc., Ag 750, 23mm s původním raženým ouškem
Bedřich Smetana - Mánes svým členům na rok 1924 - poprsí zprava, opis / kytice, stuha s nápisem a opis, Sign., Ag 750, 23mm s původním raženým ouškem, 4.993g
Jsem ražen z českého kovu - 10.výročí republiky 1928 - sv.Prokop orá s čertem, havíř, opis / státní znak, sv.Václav s rytíři, Sign., Ag987, 34mm, 19.998g
Jsem ražen z českého kovu - 10.výročí republiky 1928 - sv.Prokop orá s čertem, havíř, opis/ stát.znak, sv. Václav s rytíři, Sign., Ag987, 34mm, 20.035g, skvrnka
Jsem ražen z českého kovu - 10.výročí republiky 1928 - sv.Prokop orá s čertem, havíř, opis / státní znak, sv.Václav s rytíři, Sign., Ag987, 34mm, 19.979g
Medaile na 1000 let zavraždění svatého Václava 1929 - scéna zavraždění, opis/ sv.Václav v čele blan.rytířů, opis, Sign., Ag987, 30mm, 9.978g, patina
SVU Mánes - na památku otevření budovy 1930 - hlava Josefa Mánesa zprava, opis / budova SVU Mánes, řeka, 4-řádkový nápis, Sign., postř. bronz 40 mm, 28.891g
Tautenhayn Josef, 1837 - 1911
Záslužná medaile vídeňské akciové spol. "Donau" b.l. (ryté věnování z roku 1920) - alegorie, opis / věnov. ve věnci a opis, Sign., Ag 62mm, 94.020, patina R!
Weiss Jan, 1794 - 1861
Hospodářská spol. pro Moravu a Slezsko b.l. - stojící Ceres, réva, zvěrokruh/ symboly hospodářství, nápis, Sign., Ag 43mm, 42.264g, dr.hr., rysky, patina
Zeman Karel, 1949 -
Raduit de Souches - obránce Brna před Švédy 1695 - poprsí zpředu s mečem, opis / znak Ferdinanda III., významné budovy, opis, Sign., bronz 40 mm se závěsem
Brno
Heuberger - otevření železnice z Vídně do Brna 1839 - historická lokomotiva Pluto, opis / 9-řádkový nápis, Sign., Nepunc., dutá Ag medaile 27mm, 4.744g R!
Hradec Králové
Zdeněk Netrval - nápis PF 2000, opis / trojdílný znak a opis, Nesign., měď 30mm, 19.212g
Zdeněk Netrval - AR jeton na 80.narozeniny 2004 - koruna, dvojitý opis / český lev s písm."G", opis do čtverce, Nesign.,Nepunc., patinov. Ag, 24mm, 12.548g
Zdeněk Netrval - AR jeton na 80.narozeniny 2004 - 2g koruna, dvojitý opis / český lev s písm."G", opis do čtverce, Nesign., Nepunc., patinov. Ag, 24mm, 1.721g
Zdeněk Netrval - AE jeton na 85.narozeniny 2009 - Květinová "85", opis / český lev s písm."G", opis, květiny, Nesign., patinovaná měď 30mm, 8.951g
Jičín
Šmakal - 600 let povýšení na město 1302 / 1902 - znak města, lipové snítky, opis / vročení a vavřín.snítky, Sign., mosaz 33 mm s pův.raženým ouškem, dr.vada mat.
Liberec (Reichenberg)
Pěvecký svátek 14.-15.8.1864 - lyra, dubový věnec, německý opis / výstavní palác, znak, Sign.Drentwett- Kammerer, cín 40 mm, pěkná patina, téměř