Odznaky s vojenskou a brannou tématikou
"Závody I. jezd. brigády 1937", uprostřed zkřížené houfnice, naho ře státní znak, vespod vypletené kolo sign.: Pichl masívní bronz tvaru podkovy 30x40 mm "R"_oprav. jehlice
Řád "Rudé hvězdy práce" I.vydání č. 2638 VM IV/46, Nov.152 +malá stužka orig.etue
0/0/0
Řád "Vítězného února" č. 732 VM IV/58; Nov. 127 "R"
Čestný odznak výcvikových středisek Národní gardy, bronz stříbře ná, smalt VM -, DOK 10b "R" (viz AUREA 35.aukce pol . číslo 3208)
Medaile Karla IV. "Za věrnost a branné zásluhy vlasti" II. třída stříb. bronz VM VI/161b
Plaketa "Československý odboj 1938-1945", znak / Svaz národní rev oluce, alegorie bronz 75 mm
Československo - vojenské odznaky
Pamětní odznak voj.vys.škol: "VU PVS" J. Fučíka (voj.učiliště poh raniční a vnitřní stráže) číslo 736 Krubl 7a/4,2
-1/-
Odzanky pro výkonný letecký personál od r.1923-53, miniatura polního pilota - letce bronz 12 mm Krubl 11/1,3
"Svaz čsl. domobrany z Itálie", Odhalení památníku sjednocení v B řeclavi 30.9. 1934, chrám s urnou převýšený štítem a text "VE SV ORNOSTI" bronz.plech 28x44 mm jehlice "R"
"Železničáři brannosti" Brno 22.V.1938, okřídlené kolo protknuté mečem bronz.plech 32x28 mm oprav.jehlice
"Obec přátel č.s. legionářů", spojené ruce pod dvojportrétem vojá ků v přilbě zleva sign.: BORČ / Plastika Praha XI zlacený k ov 16x27 mm zapín. spona
0/-
Česká republika
Pamětní odznak "Agentura vojenských informací a služeb AVIS" bronz Šimůnek 102 orig. etue
Myslivecké medaile a odznaky
Česká myslivecká jednota, "Ochrana myslivosti" bez čísla česko-něm. opis zlacený kov 40x50 mm zapín. spona
Spolek pro ochranu honby a chov psů v království českém, česko - německý opis bronz 36x50 mm zapín. spona
Hasičské medaile a odznaky
Medaile "Za 30-ti let.činnost", stoj.hasič za štítem / Svaz dobro volného hasičstva československého sign.: Šmakal postř. 40 m m pův. závěs + modrá stužka
0/0/1
Kelč - Upomínka na sjezd XXII. župy a 25-leté jubileum sboru dobr ovolných hasičů města 28.7.1911, 8-mi řádk.nápis / dva hasiči u štítu s nápisem: Vlasti k oslavě...... sign.: Karnet-Kyselý Al 30 mm pův. ouško_tém.
Příbramská hasičská župa, hasič s proudnici u požáru / brána měst a, záslužná medaile dobrov. hasičstva nesign. zlacený bron z 35 mm s původním ouškem, závěsným kruhem a ráhnovou stuhou
Příbram - "Za Zásluhy" Sbor dobrovoných hasičů bronzový kříž 40x40 mm na zelené stuze se čtyřmi černými pruhy
1/-/1
Vacenovice - Na památku župního sjezdu dobrovolných hasičů 7.9. 1 913, osmi řádk. nápis / stojící hasič drží štít a sekerku VLASTI ... raž. Karnet Kyselý Al klipa 25x25 mm pův.ouško
RL
"Na paměť 10 let trvání čsl. republiky", nápis ve věnci s hasič.a tributy / 1918-1928, alegorie pozlac. bronz 30 mm orig.ouško +trikolorní stužka s ráhnem