Šlarafie
Rakousko - Kremisia Wachaviae (Krems), Sova drží křídly štít s mě stskou bránou a styliz. řekou Dunaj stříbř. plech (Ag?) 23x33 mm dírky pro přišití
Bulharsko
Řád "Sv. Cyril a Metoděj" I. třída pozlacená, červený smalt stuha na kolodce, č Burian 112
1/-/1
Řád "Sv. Cyril a Metoděj" II.stupeň - modrý smalt stuha na ko lodce Burlian 112
0/-/0
Řád "Sv. Cyril a Metoděj" III. stupeň - bílý smalt, stuha na ko lodce Burian 112
Medaile "D´HONNEUR DEPARTEMENTALE ET COMMUNALE" (medaile resortní a komunální cti), kohout s nápisem / frygický sloup pětiúhelník ve tvaru 35 mm stříbrná (za 20 let služby) bílá stuha SR 113a
1/1/2
Odznak "1. pěší pluk", ležící lev drží smalt. štít, opis (původn í odznak) postř. kov 33x32 mm sign. na koženém řemínku 2/ Plukovní odznak "129. pěší pluk" 25x31 mm spona 2 ks
1-1
Odznak "129. pěší pluk" 25x31 mm +kožený řemínek 2/ Odznak "11. pluk alžírského pěchoty" smalt. půlměsíc 31x27 m m +miniatura 16x14 mm připevněno na koženém řemínku 2 ks
Odznak "13. pěší divize", modrý rostoucí lev doleva v červeno-bíl o-červených pruzích s pěti zlatými liliemi a číslici "13" vespod raž.: DRAGO PARIS 30x38 mm spona 2/ 2 WWW - Letecký čepicový odznak, zlacené brnění s přilbici a čísl. "15" na stříbr. perutích sign. 61x19 mm spona 2 ks
Odznak "21. pěší pluk (21e RI)" barevný smalt 29x35 mm spona 2/ Plukovní odznak "159. Alpský pěší pluk" barev. smalt kosodél . tvaru 27x55 mm spona 2 ks
Odznak "40. B G", na černo-červen. smalt. pruzích zlacené brnění s přilbici, vlevo pod sebou 40-B G, v pravém rohu v obdélníku čer ná palma vyrob. DRAGO PARIS 20x51 mm spona +přezka 2/ Náprsní stužka ve francouz. barvách se štítkem ALGERIE 2 ks
0-1
Medaile "LORD DENYS ORGANISATION CLANDESTINE DE RÉSISTANCE 1940-1944", ilegální organisace odporu bronz 32 mm
Medaile "MINISTERE DE L´INTERIEUR - ACTES DE DEVOUEMENT" (Ministerstvo vnitra - Za oddanost) sign.: O.Roty 1895 Ag 27 mm (vydání před r. 1939) SR 110
Juoslávie
Medaile "Za Zásluhy o národ" 1939-1945 pozlacená stuha na kolodce
1/0/0
Medaile "30. výročí vítězství nad fašizmem 1945-1975" zlatá +stuha na kolodce
0/0/0
Německo - Prusko
Kříž "Pour le Mérite" nepůvodní stuha _zc. nep. vada smaltu v pravém rameni
Friedrich Wilhelm III. - Záslužná medaile "VERDIENST UM DEN STAAT " 2. třída Ag 40 mm orig. ouško bez stuhy Nim. 1831 ( vyobraz. 1821)
Pamětní kříž "KÖNIGGRÄTZ 1866" bronz Nim.1938 (bitva u Hradce Králové) bez stuhy
"Železný kříž 1813-1914", II. třída na kroužku výrobní zn.: H .SCH._bez stuhy
Německo - Výmarská republika (1918-1933)
Koloniální odznak "Südsee Afrika Kiautschou", slon / Ges. Geschützt Nr. 33992 nové stříbro 35x40 mm Nim. 3307
Pamětní medaile pro účastníky války 1914-18 spolku Kyffhäuser Niemann 2.02.34 pozlac. bronz_bez stuhy