Praha - novoročenky In nummis veritas - Vladimír Oppl
PF 2011 - Prof. Josef Ladislav Píč - hrob s kostrou ve skrčené poloze, opis / v paprscích jména vydavat., velké "PF" a opis, Sign., Ag925, 30mm, 13.888g R!
PF 2012 - Zlatá bula sicilská - líc pečeti císaře Friedricha II., opis / v paprscích jména vydavatelů, velké "PF" a opis, Sign., Ag925, 30mm, 13.944g R!
PF 2013 - stojící svatí Konstantin a Metoděj, vročení a opis / v paprscích jména vydavatelů, velké "PF" a opis, Sign., Ag925, 30mm, 14.824g R!
PF 2014 - atentát na arcivévodu Františka Ferdinanda v Sarajevu, opis/ v paprscích jména vydavatelů, velké "PF" a opis, Sign., měď 30mm, 12.849g, pouze 13ks RR!
PF 2015 - 700.výročí úmrtí kronikáře Dalimila - kříž, kniha a opis / v paprscích jména vydavatelů, velké "PF" a opis, Sign., Ag925, 30mm, 14.211g
PF 2015 - 700.výročí úmrtí kronikáře Dalimila - kříž, kniha a opis / v paprscích jména vydavatelů, velké "PF" a opis, Sign., měď 30mm, 12.745g, pouze 13ks RR!
Praha - medaile Zemské jubilejní výstavy 1891
Nesign. - AR upomínková medailka - anděl nad Průmyslovým palácem / 5-řádkový nápis ve věnci, Nepunc., Ag 18mm, 1.810g, ŠFP.55a, nep.rysky, patina
Praha - medaile Všeobecné československé výstavy 1991
Medaile mincovny v Kremnici - Průmyslový palác, dívka, krajkový motiv, emblém a opis/ znak, vročení a opis, Sign.OZ, zlac.Ag900, 38.947g, čísl.50, etue
Medaile Společnosti pro Všeobecnou výstavu - pražské budovy, vročení/ Průmysl. palác, emblém, opis, Sign. JCS, Punc., zlac.Ag, 32.256g, etue, certifikát č.93
Příbram a Ostrava
Vysoká škola báňská - 100.výročí založení 1849/1949 - horníci, hornická kladívka, opis/ huť, znak, hutnický emblém a opis, patinované Ag 500, 28mm, 12.794g
Vysoká škola báňská - 100.výročí založení 1849/1949 - horníci, hornická kladívka, opis/ huť, znak, hutnický emblém a opis, patin. Ag500, 28mm, 12.809g
Vídeň
Schteinbock - Živnostenská škola b.l. - medaile pro premianty - alegorie, opis a nápis / ryté věnování, věnec, opis, Sign., Ag 49mm, 43.361g, nep.rysky
Hartig - AR záslužná městská medaile (udělená 1936) - vídeň.radnice, ratolesti, opis a tabulka s udělením / znak a opis, Sign., Punc., Ag900, 65mm, 93.929g, etue
Čechy
František Palacký - nástěný úmrtní medailon 26.5.1876 - hlava zleva, opis, Nesign. (Železárny Komárov), litina cca 200 mm s původním závěsným ouškem
Spolek pro chov psů v Království českém 1891 - za zásluhy - lovecký pes, nápis / 6-řádk.nápis, obojek, Sign. Kříž, patinovaný postříbřený bronz 41 mm, téměř
Nesign. - 100 let národní hymny 21.12.1934 - portréty Fr.Škroupa a J.K.Tyla, opis / kytice, notový záznam, opis, postříbřený bronz 30 mm
Československo - medaile s portrétem T.G.Masaryka
Nesign. - dutý jednostranný medailon b.l. (cca 1930) - poprsí zleva ve věnci, bronzový plech 110 mm, Nov1.1.73a, krásná dřevěná podložka 142 mm RR!
Nesign. - dutá portrétní plaketa b.l. (cca 1930) - poprsí zprava, nápisy, zinkový plech 115x165 mm, Nov1.1.79a, vlas.škr., skvrnky, patina R!
Španiel - na 85.narozeniny 1935 (Ag lesklé 50 mm) - poprsí zprava, opis / 7-řádkový nápis, ratolesti, Sign., Fl.41b, Nov1.1.98a, 53.212g
Španiel - na 85.narozeniny 1935 (Ag matové 50 mm) - poprsí zprava, opis / 7-řádkový nápis, ratolesti, Sign., Fl.42b, Nov1.1.98c, 49.612g, nep.hr., téměř