Opava 1893 - 300 let střelec.spolku - poprsí císaře Fr.Josefa I., něm.opis / střelec s puškou a znakem, opis, vročení, Punc., Ag 36mm, 23.726g, rysky, patina
Prusko (1861-1871) - hlava krále Viléma I., opis / 3-řádkový nápis ve věnci (nejlepšímu střelci), Nesign., Nepunc., Ag 35 mm s pův.ouškem, 22.247g
Rakousko - klipa Pro Caesare et Patria b.l. - klečící střelec, opis / císař. znak a heslo na stuze, Sign. Neuberger/Jauner, Ag 35x35 mm s pův. ouškem a stuhou
Sommerfeld 1934 - střelecká slavnost - Adolf Hitler zleva / 3-řádkový nápis, Nesign., postříbřený bronz 37 mm s původním ouškem a závěsným kruhem, rysky
Stockerau 1902 - plaketa na X. dolnorakouské střelby, dva střelci, silueta města, slunce / korunované znaky a 7-řádk.nápis, Nesign., Punc., Ag 35x52 mm, 31.537g
St.Pölten 1882 - II.dolnorakouské střelby - alegorie / městský znak, opis, Sign.A.Scharff, Nepunc., Ag 33mm, 16.590g, krásná patina
Šumperk (M.Schönberg) 1910 - 11.morav. zems.střelby - av.Rainer zleva, ratolest a 3-řádk.nápis/ znak, terč, nápisy, Sign.Christlbauer, Ag900, Ag 35x53mm, 31.595g
Vídeň - Sp.tolar 1868 - III.německé spolkové střelby - Austria u stromu, znak, opis / císařský znak, opis, Sign.Seidan, Ag900, 33mm, 16.888g, nep.hr., patina
Vídeň - 2 Zlatník 1880 - I.rakouské spolkové střelby - alegorie, opis / císařský znak, opis, kruh znaků, Sign.Scharff, Ag 36mm, 22.176g, pěkná patina
Vídeň 1888 - dolnorakouské spolkové střelby - poprsí Fr.Josefa I. zprava, opis / císařský znak, opis, Sign.Leisek, Ag 36mm, 22.204g, nep.hr., nep.rysky
Vídeň 1898 - jubilejní a V.rakouské spolkové střelby - poprsí zprava, nápis/ žena vyrývá letop. do stromu, znak, nápis, Sign.Scharff, Ag 37mm, 24.957g, patina
Vídeň 1908 - císařské jubilejní střelby - davy zdraví císaře, opis/ Vindobona předává věnec a pohár, nápis, Sign.Schaefer, Punc., Ag 38mm, 26.979g, dr.hr., rysky
Weimar 1886 - 150 let spolku pro střelbu z pušek - městský znak, opis / terč, pušky, dubové listy, opis, Nesign., klipa 27x27 mm s původním ouškem, 12.575g
Zittau (Žitava) 1902 - Wettinské spolkové střelby - saský král Albert zprava, opis / městský znak, opis, Sign.Glaser, Nepunc., Ag 40mm, 26.417g, nep.stopa
Skvostný střelecký náhrdelník vytvořený z devíti rakouských a německých střeleckých medailí tolarové velikosti, nepůvodní etue od jiné střelecké ceny RR!
Veslařské medaile, plakety a odznaky
Vídeň - 45.vídeňská regata 1930 - kráčející veslař, 3-řádkový nápis / rytý 3-řádk.nápis, Sign.Grienauer, patinovaný bronz 35 mm
Medaile a odznaky spolků vysloužilců (veteránů)
Hluboká b.l. - honosný postříbř. a smaltovaný odznak se dvěma upínacími patkami
Kuschwarda u Prachatic 1897 - 25 let spolku, 27.6., hlava císaře zprava, opis / německý nápis a opis, Sign."Z", mosaz 31 mm s původním ouškem, skvrny
Třeboň/Wittingau 1874 - svěcení praporu, Nesign., mosaz 34 mm s původním závěsem, Indra.str.50, nep.hr., nep.rysky
Wetzdorf 1888 - svěcení praporu veterán.spolku 21.5., poprsí maršála Radeckého zleva, opis / 7-řádk. nápis, Nesign., zlacený bronz 27 mm s původním raž. ouškem