Faleristika
"Československá legie ve Francii 1914-1918", sborník francouzskýc h legionářů k desátému výročí samostatnosti vyd. 1928 326 s tran +32 stran obrazů a jedna barevná příloha v textu vázáno _tém.
N
Marcinko J./Jiroušek A.: Slovenské rady, Vyznamenania, Čestné odz naky 1. vydání 2002 112 stran křídový papír, všechny reprod ukce v barvě velký formát
"Památce pětiletého výročí bitvy u Zborova 1917-1922" vydal Památník odboje v Praze 1922 62 stran +XXIV. tabulek + mapa bitvy brožov._poškoz.obal, jinak výbor.
Zach.
"Zürcher Wappenkunf das Wicxhtigste über Familienwappen" (švýcarské znaky) 4. vydání 1993 118 str.
Heraldika
Znaky a pečetě jihomoravských měst a městeček" vyd.: Nakladatelství Blok v Brně 1979 515 stran +LIII tabulek +mnoho vyobraz. v textu vázáno_tém.
Historické spisy
Soubor 10 kronik Českých zemí: Kosmova kronika česká; Pokračovate lé Kosmovi; Kronika Dalimila; Zbraslavská kronika; Kroniky doby K arla IV.; Ze starých letopisů českých; Ze zpráv a kronik doby husitské; Husitská kronika-Píseň o vítězství u Domažlic; Svět za tří českých králů; Historie česká Pavla Skály ze Zhoře_dobře
Náboženská literatura
Smrt sv. Josefa - Faksimile pergamenového listu z Vyšehradského k odexu (korunovační evangeliář Vratislava II. z let 1070-1085) vyd. 1970
Různé
Hoffmann Heinrich: Hitler in seinen Bergen, obrázková publikace 86 pohledů vyd.: Berlin 1938 "brožované"_poškoz.
Použ.
Indra B.: Cínařské dílny střední a severní Moravy a ve Slezsku od 16. do druhé poloviny 19.století vyd. Opava 1984_brožováno
"OBRAZY Z ERMITÁŽE", komplet 5 svazků - 1/ Malířství XIII.-XVI. století; 2/ Flámské a holandské malířství; 3/ Malířství 17. a 18. století; 4/ Francouzské malířství I.; 5/ dtto II. vydavatel Artia 1965-1970_dobře
"Der Weltkrieg 1914-1918", vyd. cigaretová fy. v Drážďanech, 71 str. s kompletně vylepenými 270 barevnými obrázky, vše včetně map a bohatého textu_tém.
OLYMPIA 1936, Die X. Olympischen Spiele 1936 Berlin 1. vyd.cigaretová fy Hamburg-Bahrenfeld 127 +164 stran - dolepeny v šechny obrázky !! "R" vázáno_tém.
"Die Deutsche Wehrmacht", vyd. cigaretová fy v Drážďanech r. 1936 31 str. s kompletně vylepenými 270 barevnými obrázky a bohatého textu_výbor.
Toranová E.: Zlatníctvo na Slovensku, vyd.Tatran 1975 barevné +černo-bílé vyobrazení 232 stran velký formát
Sborníky,Ročenky
Studie muzea kroměřížska 80, (Sejbal: K problematice mincovnictví olomouckých biskupů, Krejčík: Heraldika na ražbách olom.biskupů.. ...) 600 výtisků 110 stran vzácné" brožované
Časopisy
Sběratelské zprávy H.Králové č. 1-19; 37-50; 61 a 62
Sběratelské zprávy H.Králové č. 51 - 60 (1985-1989) +všechny příl ohy
ZPRÁVY brněnské pob.České numismatické společnosti ročník 1987- 1993 (č. 61-80) +rejsřík a příloha vázáno
Alba na mince, bankovky, řády
Kufřík na mince "ORDEX" - hliníkový, obsahuje pět plat vyložených tmavomodrým sametem a políčky 45, 33, 22 mm
Luxusní sametové pouzdro pro 8 ks mincí (políčka 35x35 mm) Made in Italy 18x11 cm_tém.