Num.spisy
Schlickeysen/Palmann: Erklärung der Abkürzungen auf Münzen der neueren Zeit, REPRINT vydání z r.1896 Berlin 1981 581 str. +d odatky
Zach.
Med.pla.odzn.
Bruner/Klíma: Sedmdesát let České numismatické společ nosti, podrobný soupis medailí vydaných ČNS + pob.ČNS vyd.Cheb 1988 brož. 240 str.
N
Polívka E: Pražský rytec Antonín Guillemard 1747-1812 (podrobný soupis díla, vše vyobrazeno) Praha 1988 váz. 124 str.
Faleristika
Durov V.: Ruská a sovětská vojenská vyznamenání 104 stran barevné reprodukce vyd. Moskva 1990 text rusko-anglický 2/ Funck H.J.: Geld Frankfurt 1982 370 stran vázané 2 ks
Furmánek J./Šimůnek P.: Vojenská resortní vyznamenání, medaile a odznaky vydání AVIS 2007 II.vydání 242 stran brož.
Šnajdr Miroslav: Úder blesku, letecká válka 10. května 1940 (ofen zíva Westfeldzug, útok na neutrální Nizozemsko, Belgii, Lucemburs ko a severní Francii) 415 stran +foto vyd.: Naše vojsko 2010 vázáno
Notafilie
Cuhaj G.: WORLD PAPER MONEY, Modern Issues 1961-date 9.vyd. (2003)
Cuhaj G.: WORLD PAPER MONEY, Modern Issues 1961-date 11.vyd. (2005)
Charitonov D.: Jewish paper money in Russia vyd. Praha 2003 136 stran -anglicky- "R"_brožované
Historické spisy
"Kronika Zbraslavská" vyd. Melantrich Praha 1952 975 stran vyobraz. v textu "vázáno"_tém.
Michna P. / Pojsl M.: Románský palác na Olomouckém hradě vyd. 1988 280 stran, vyobrazení v textu
Různé
Hoffmann Heinrich: Hitler in seinen Bergen, obrázková publikace 86 pohledů vyd.: Berlin 1938 "brožované"_poškoz.
Použ.
Toranová E.: Zlatníctvo na Slovensku, vyd.Tatran 1975 barevné +černo-bílé vyobrazení 232 stran velký formát
Sborníky,Ročenky
Sborník II.numismatického symposia, k problematice moravského mincovnictví 13.stol., Brno 1969 (brakteáty) 233 str., +32 tab. váz.
Aukční katalog
DOROTHEUM: Sammlung Karl Hollschek - Avstria in Nvmmis (1956-1957) I. +II. +III. díl
Zach.-N
Alba na mince, bankovky, řády
Kroužkový zásobník na mince 21x23 cm 8 listů - modrý _tém.
Kroužkový zásobník na mince fy NUMIS (Německo) 21x23 cm 7 listů
Kroužkový zásobník na mince fy NUMIS (Německo) 21x23 cm 13 list ů