Švýcarsko
St.Gallen - medaile 1566 - dva andělé, 4-řádk.nápis / koruna, tři znaky, iniciála "G", opis, Nesign., zlacené lité stříbro 42mm, 17.059g, stopa po oušku
J.J.Rousseau - narozen v Ženevě 28.6.1712 - poprsí zleva, opis / 4-řádkový nápis v dubovém věnci, Sign. G.C.Wechter, měď 55mm, dr.rysky, dr.vada mat., téměř
USA
Hotel Excalibur v Las Vegas, opis / rytíř bojuje s drakem, opis, Nesign., Ag999, 43mm, 37.368g, opisy ve zlaceném mezikruží, kapsle
Hotel Excalibur v Las Vegas, opis / rytíř na koni, opis, Nesign., Ag999, 43mm, 37.388g, opisy ve zlac. mezikruží, kapsle
Lewis a Clark na lodi, opis/ Lewis a Clark nad mapou, opis, Nesign., Ag999, 43mm, 37.561g, opisy v pozlac. mezikruží, kapsle
Lewis a Clark na lodi, opis/ John Fremont s vlajkou, opis, Nesign., Ag999, 43mm, 36.812g, opisy v pozlac. mezikruží, kapsle
Lewis a Clark na lodi, opis/ Daniel Boone s puškou, opis, Nesign., Ag999, 43mm, 37.768g, opisy v pozlac. mezikruží, kapsle
Lokomotiva Blackhawk Colorado, opis / soudce Isaac Parker, šibenice, opis, Nesign., Ag999, 43mm, 37.584g, opisy v pozlaceném mezikruží, kapsle
Lokomotiva Blackhawk Colorado, opis / nádraží Denver, opis, Nesign., Ag999, 43mm, 37.674g, opisy v pozlac. mezikruží, kapsle
Let letadla Bremen z Evropy do Ameriky 1928- portréty a jména letců, opis / letadlo, orel, vlajky, písmo, Sign.Witehead, Nepunc., Ag 32mm, 10.918g, pat., téměř
Universita Harvard - 300.výročí založení 1936 - tři knihy, palmové ratolesti, vavříny a opis / 10-řádkový nápis, Nesign., patinovaný bronz 81 mm, téměř
Lokomotiva General b.l. (cca 2000), Nesign., Ag999, 50x29 mm, 31.070g, etue
NASA - 40.výročí přistání na Měsíci 1969/2009 - medaile ražená z kovu lunárního modulu, Nesign., 44mm, 26.404g, pěkná patina, téměř R!
Vatikán, Leo XIII., 1878 - 1903
R.Marchall - pamětní medaile na rok 1900 - poprsí zprava, nápis / tři palmy na skále, v dáli chrám sv.Petra, nápis, Sign., patinovaná měď 60 mm, dr.rys.
Velká Británie
William Shakespeare - pamětní medaile 1842 - poprsí čelně, opis a nápis / rodný dům, opis a vročení, Sign.Young-Taylor, bronz 38 mm, pěkná patina, téměř
Filatelistické medaile, plakety a odznaky
Exhibe (místo neuvedeno) 1965 - anděl s mečem a štítem / 2-řádk.nápis a vyraž.udělení "LEOPOLD W.", zlacené puncované Ag950, 50mm, 61.313g, skvrna, pat.
Habria 1971 - výstava Dolnosaského filatel. spolku, Nesign., Punc. Ag925, 46x46 mm, 48.398g, patina, tém.
Kiel 1967 - výstava 23.-24.9. - smaltovaný monogram ve vavřínovém věnci / emblém, opis a nápis, Nesign., Punc., Ag925, 60mm, 90.799g
Landau 1965 - 60 let trvání filatelistického spolku - putti s pošt.trubkou, opis / 5-řádk.nápis, udělení, Nesign., zlacené Ag900, 46mm, 36.022g, ryté udělení
London 1970 - mezinárodní filatelistická výstava, smaltovaný znak se štítonoši, opis, Sign.J.T.C., Punc.Ag, 45mm, 40.782g, 2-řádkové ryté věnování